امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128105
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری «المانیتور» روز یکشنبه به نقل از یک دیپلمات غربی گزارش داد که مذاکرات در روز ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پایگاه خبری «المانیتور» روز یکشنبه به نقل از یک دیپلمات غربی گزارش داد که مذاکرات در روز گذشته پیشرفتی نداشته است.
المانیتور همچنین با اشاره به بیانیه یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا مبنی بر اینکه احتمال تمدید مذاکرات وجود دارد، از یک مقام ایرانی نقل کرده است که ایران همچنان به شدت ترجیح می‌دهد که طرفین امروز به توافق نهایی دست یابند.
این مقام ایرانی روز شنبه به المانیتور گفته است: «من خودم نسبت به یافتن راهکار بدبین نیستم. همه در حال بررسی پیشنهاد طرف مقابل هستند. زیبایی الان این است که من می‌بینم همه سخت در تلاش هستند. همه خلاق هستند. اما نمی‌توان تضمین کرد که راهکاری پیدا شود.»
دور تازه مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه موسوم به 1+5 از هفته گذشته در حالی آغاز شد که طرفین برای رسیدن به توافق جامع تا امروز (سوم آذر) زمان دارند. پابرجا بودن اختلافات موجب شده تا گمانه‌زنی‌هایی در مورد تمدید مذاکرات شکل گیرد.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار