امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128107
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق،شعله‌ور شدن تمام محورها در حلب، گزارش فارس از رویارویی‌‌‌های مسلحانه و جنگ ترورها بر ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق،شعله‌ور شدن تمام محورها در حلب، گزارش فارس از رویارویی‌‌‌های مسلحانه و جنگ ترورها بر عرصه میدانی و. ........... اظهارات تحلیلگر نظامی سوری مبنی بر اینکه پیشروی‌های ارتش در شرق سوریه و نبرد سرنوشت‌ساز نزدیک است، گزیده اخبار عرصه میدانی و سیاسی سوریه در 24 ساعت گذشته می‌باشد.

تحولات میدانی

رویارویی‌‌‌های مسلحانه و جنگ ترورها ویژگی غالب بر عرصه میدانی+نقشه

در حالی‌ «داعش» از درون و بیرون با شکست‌ها و ناکامی‌های بزرگی مواجه و موقعیتش در سوریه متزلزل شده که ویژگی غالب حاکم بر عرصه میدانی سوریه اکنون رویارویی‌‌‌های مسلحانه و جنگ ترورها بین گروهک‌های تروریستی است.

شعله‌ور شدن تمام محورها در حلب/ از شمال تا جنوب سوریه در انتظار نبردهای سرنوشت‌ساز+نقشه

در حالی ‌که از حلب گزارش می‌رسد تمام محورهای این شهر شاهد درگیری ارتش سوریه با گروهک‌های مسلح است، اوضاع در دیگر جبهه‌های میدانی سوریه نیز در انتظار عملیات‌های سرنوشت‌ساز ارتش این کشور است.

شدیدترین درگیری‌ها در اطراف «نبل» و «الزهرا» در سوریه

شهرک‌های شیعه‌ نشین «نبل» و «الزهرا» شاهد شدیدترین درگیری‌ها در طول یک سال و نیمی است که این دو شهرک تحت محاصره قرار دارد.

تحولات سیاسی

پیشروی‌های ارتش در شرق سوریه/ نبرد سرنوشت‌ساز نزدیک است

تحلیلگر نظامی سوریه با اشاره به موفقیت‌های ارتش سوریه در نبردهای شرق این کشور تاکید کرد عملیات نظامی روزهای آتی این منطقه پیروزی بزرگی را برای ارتش رقم خواهد زد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها