امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۱۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128124
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، جواد نوروزبیگی را می‌توان پرکارترین تهیه‌کننده سینما در سال 93 نامید به طوری که این تهیه کننده در جشنواره سی‌وسوم فیلم ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، جواد نوروزبیگی را می‌توان پرکارترین تهیه‌کننده سینما در سال 93 نامید به طوری که این تهیه کننده در جشنواره سی‌وسوم فیلم فجر 4 فیلم خود را رونمایی خواهد کرد.

فیلم‌های سینمایی «تابو» به کارگردانی خسرو معصومی،‌ «اعترافات ذهن خطرناک من» ساخته هومن سیدی، «بهمن» ساخته مرتضی فرشباف و نام آخرین فیلمی که نوروزبیگی این روزها آن را در دست تولید دارد و تقریبا نیمی از فیلمبرداری آن به اتمام رسیده «من دیه گو مارادونا هستم» ساخته بهرام توکلی است.

سه فیلم فوق که از آن‌ها نام برده شده اکنون در مرحله صداگذاری و میکس نهایی قرار دارند و فیلم «من دیه گو» مارادونا هستم» به کارگردانی بهرام توکلی نیز در هفته های آتی به مرحله صداگذاری خواهد رسید.

البته نوروزبیگی دو فیلم دیگر تحت عنوان «پاسگاه» که کارگردانی آن را یک فیلم اولی به نام ژرژ هاشم زاده بر عهده دارد و «میهمان» ساخته بهزاد رفیعی را نیز در دست ساخت دارد که هنوز هیچکدام از این آثار به مرحله فیلمبرداری نرسیده‌اند و منتظر جذب سرمایه هستند.

جواد نوروزبیگی تاکنون فیلم‌های سینمایی طبقه حساس، ملبورن، مروارید، پروانگی، خرس، من و زیبا، یک سطر واقعیت، سیزده 59، صدای پای من، پرسه در مه، خاله سوسکه، پستچی سه بار در نمی‌زند،‌ یک وجب از آسمان، خدا نزدیک است را در کارنامه تهیه کنندگی خود به ثبت رسانده است.

انتهای یبام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار