امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128127
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه تصویرگری ایران با موضوع شاهنامه در فستیوال کتاب تفلیس از 28 تا 30 نوامبر   2014 برابر 7 تا 9 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایشگاه تصویرگری ایران با موضوع شاهنامه در فستیوال کتاب تفلیس از 28 تا 30 نوامبر   2014 برابر 7 تا 9 آذرماه سال جاری توسط این موسسه در محل دائمی نمایشگاه‌های گرجستان برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه کتاب هایی از انتشارات شباویز، قدیانی، کانون پرورش فکری کودک و نوجوان، پیدایش، افق، موسسه فرهنگی هنری خراسان، خانه ادبیات، طاهر، نظر، پنچره و 80 اثر تصویرگری از هنرمندانی مانند حسن عامه کن، محرم اسلام نژاد، میترا عبدالهی، عطیه بزرگ سهرابی، زهرا حقگو، مریم حسن نژاد، علی خدایی، عطیه مرکزی، نرگس محمدی، مانلی منوچهری، کریم نصر، پژمان رحیم نژاد، نوشین صفاخو، امیر شبانی پور، فرشید شفیعی، سید فضل الله طباطبایی، نیره تقوی، مرجان وفائیان به نمایش گذاشته می شود. همچنین سه تصویرگر به نامهای علی بوذری، گلریز گرگانی و سارا خرامان به صورت مستقیم در این نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد و به اجرای کارگاه هنری و سخنرانی می پردازند.

موافقت برگزاری این نمایشگاه به دنبال توافق موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در شانزدهمین فستیوال بین المللی کتاب تفلیس با انجمن تصویرگران این کشور صورت پذیرفته است. رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان و انجمن فرهنگی و هنری تصویرگران ایران در این رویداد مشارکت می‌نمایند.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها