امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128141
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کانون ادبی نیاوران که تا کنون نشست های ادبی مختلفی را با حضور چهرهای نام

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کانون ادبی نیاوران که تا کنون نشست های ادبی مختلفی را با حضور چهرهای نام آشنایی همچون محمد علی بهمنی ، جواد مجابی ، اسدالله امرایی و ... در حوزه ادبیات برگزار کرده این هفته در جلسات هفتگی خود میزبان محمد علی اسلامی ندوشن است .

دکتر ندوشن، متولد 1304 در یزد دکترای خود  را از دانشگاه سوربن فرانسه گرفته است. وی بیشتر اوقات خود را صرف در تحقیق آثار علمی و ادبی ایران و ترجمه آثار نویسندگان جهان کرده‌است. مقالات متعددی از وی در مجلات «پیام نو»، «مجله سخن»، «یغما»، «راهنمای کتاب» و «نگین» چاپ شده‌است.  همچنین از این نویسنده صاحب نام کتابهای متعددی همچون «ماجرای پایان‌ناپذیر حافظ»، «ایران و جهان از نگاه شاهنامه«، «دیدن دگرآموز، شنیدن دگرآموز (گزیدهٔ شعرهای اقبال لاهوری)» و ... به چاپ رسیده است .

در این نشست دکتر ندوشن در ارتباط با مقاله خود «جهان به کدام سو می رود» سخنرانی خواهد کرد و پیرامون این موضوع بحث و گفت و گو صورت می گیرد.

گفتنی است نشست کانون ادبی نیاوران با مدیریت محمد سلمانی سه شنبه های هر هفته ساعت 17 در فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود و حضور عموم علاقه مندان به حوزه شعر و ادبیات در این برنامه آزاد است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها