امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۱۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128153
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۴
تعداد بازدید: 41
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، محمود عاطفی لحظاتی پیش در همایش سراسری مسئولان بسیج رسانه و مسئولان کانون فعالان

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از جنوب استان تهران، محمود عاطفی لحظاتی پیش در همایش سراسری مسئولان بسیج رسانه و مسئولان کانون فعالان رسانه‌های کشور با تأکید بر اینکه در دنیای امروز عطش دانش و فهمیدن بسیار زیاد است، اظهار داشت: در اقشار بسیج، باید این مهم را درک کنند و البته تنها قشری که در خور چنین منطقی است بسیج رسانه است.

وی با تأکید بر اینکه مهارت بسیج رسانه باید ارتباط با رسانه‌ها باشد، گفت: باید نیاز و مصلحت مخاطب را بشناسیم و اهمیت به روز بودن را نیز بشناسیم و رابطه‌ای تأثیرگذار تعریف کنیم.

رئیس سازمان سینمایی نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه قرار است در لشکر رسانه کار کنیم، عنوان کرد: این لشکر باید تأثیرگذار باشد و برای تحقق این تأثیرگذاری باید مهارت خبری را به دیگران بیاموزیم.

وی بیان داشت: شاید مردم دشمن را می‌شناسند، اما توان بازگویی و تحلیل آن را ندارند. بنابراین، بسیج رسانه باید این توان را به مردم بیامورد که حرف را بزنند.

عاطفی با اشاره به اینکه در حوزه ساخت فیلم نیز برنامه خوبی داریم، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی کرده‌ایم که از شاخص‌ترین شهدای رسانه‌ای فیلم بسازیم، بنابراین مسئولان بسیج رسانه استان‌ها باید خبرنگاران شاخص که شهید شده‌اند را شناسایی و معرفی کنند که برای ساخت فیلم زندگی آنها اقدام شود.

وی با اعلام اینکه روزهای اول، بسیج رسانه بیش از یک ایده نبود، تصریح کرد: اکنون بسیج رسانه باانگیزه کار خودش را انجام می‌دهد.

رئیس سازمان سینمایی و هنرهای نمایشی حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس ستادکل نیروهای مسلح در پایان با تأکید بر اینکه باید رسانه‌ها را به طور کامل شناسایی کنیم، عنوان کرد: اگر خباثت‌هایی از سوی برخی رسانه‌ها انجام شد باید آن را کنترل و به مسیر درست هدایت شوند.

به گزارش فارس، همایش سراسری مسئولان بسیج رسانه و مسئولان کانون فعالان رسانه‌های کشور با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی عراقی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حال برگزاری است.

گفتنی است، محمود عاطفی که پیش از این مسئولیت سازمان بسیج رسانه را برعهده داشت در این همایش مورد تجلیل قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/ 2462

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها