امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12816
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 112
محمد تقی تی‌تی دژ در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ژست لغو تحریم‌های فناوری آمریکا و تاثیر ...

محمد تقی تی‌تی دژ در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص ژست لغو تحریم‌های فناوری آمریکا و تاثیر آن بر بازار، اظهار داشت: علیرغم اینکه گفته شده بود تحریم‌های فناوری اطلاعات ایران از 9 خرداد لغو می‌شود اما پس از آن اقدام عملی‌ خاصی در این رابطه اتفاق نیفتاد.

این فعال بازار تبلت و کنسول بازی ادامه داد: لغو تحریم‌ها در لحظه نمی‌تواند روی بازار اثر گذار باشد زیرا بسیاری از عوامل در تعیین قیمت‌های بازار نقش تعیین کننده دارد که از جمله مهم‌ترین آنها اثر روانی است.

وی گفت: علاوه بر این به دلیل بی‌اعتمادی بازار ایران و مشتری‌های این بازار به برداشته شدن تحریم‌ها، بازار عجله‌ای برای نشان دادن واکنش به این موارد ندارد.

تی‌تی‌دژ ادامه داد: علاوه بر این تجربه نشان داده بازار ایران در اخبار و حوادث مربوط به اعمال تحریم، بسیار زودتر از مواقع لغو تحریم عکس العمل نشان می‌دهد.

این واردکننده رسمی تبلت و کنسول‌های بازی تصریح کرد: بنابراین پیش‌بینی فعالان بازار از آینده این است که تا ماه‌های مهر و آبان شرایط حاکم بر بازار تغییر خواهد کرد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها