امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 24
۱۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128169
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 35
ناصر خدر نژاد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: همزمان با آغاز ثبت نام دور جدید اعزام‌ها به عمره مفرده سهمیه عمره زوج‌های جوان نیز مشخص و به ...

ناصر خدر نژاد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: همزمان با آغاز ثبت نام دور جدید اعزام‌ها به عمره مفرده سهمیه عمره زوج‌های جوان نیز مشخص و به تمام استان‌ها ظرفیت‌ها اعلام شده است.

وی ادامه داد: در این دوره نیز 8 هزار زوج جوان می‌توانند برای اعزام به عمره مفرده با مراجعه به سایت www.ziarat.haj.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

معاون سازمان حج افزود: کلیه متولدین 1352 و ما بعد که محدوده تاریخ وقوع عقد رسمی و دائمی آنها ازدواج های ثبت شده در 6 ماهه دوم سال 1392 و 6 ماهه اول سال 1393 است می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

خدر نژاد افزود: چنانچه زوجین یا احدی از آنان دارای کارت ثبت نامی عمره است، حتما مراتب را در سامانه ثبت کنند.بدیهی است  اولویت با افراد دارای کارت ثبت نامی است.

معاون سازمان حج و زیارت اظهار داشت: متقاضیان با توجه به محل سکونت، استان اعزام را تعیین کنند و اولویت با افراد بومی در هراستان است.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تعیین مدت زمان برای قبول و ارائه درخواست‌ها، رسیدگی ، پاسخگوئی و اطلاع رسانی از طریق سامانه، مستقیما از سوی دفتر حج و زیارت استان خواهد بود و کلیه درخواست ها به تفکیک هر استان از سوی مدیریت حج و زیارت استان مربوط رسیدگی، کنترل و برابر اولویت های مربوط تصمیم گیری و نحوه،چگونگی مراجعه و ارائه مدارک برای افراد پذیرفته شده از سوی استان به افراد اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها