امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128173
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 55
کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره حضور معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و محمدباقر قالیباف، شهردار تهران به مجلس ...

کمال‌الدین پیرمؤذن در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس درباره حضور معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و محمدباقر قالیباف، شهردار تهران به مجلس شورای اسلامی برای بررسی موضوع آلودگی هوا و همچنین رفع خلأهای قانونی در این باره، اظهار داشت: دبیرخانه فراکسیون  محیط زیست مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی این موضوعات نامه‌ای مکتوب خطاب به رئیس سازمان محیط زیست و شهردار تهران ارائه داده است.

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: البته این بار اعضای هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست خانه ملت به سازمان محیط زیست و شهرداری تهران برای بحث و بررسی در خصوص علل آلودگی هوا و ضرورت مدیریت آن خواهند رفت.

وی با اعلام اینکه حضور اعضای هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس در سازمان محیط زیست و شهرداری به معنای تحقیق و تفحص نیست، گفت: دبیرخانه این فراکسیون با ارسال نامه‌ای خواستار تعیین وقتی برای حضور اعضا در سازمان‌های مزبور شد اما تا این لحظه پاسخی از سوی این دستگاه‌‌ها دریافت نشده است.

پیرمؤذن با بیان اینکه بدون شک در هفته جاری امکان تشکیل جلسه با «ابتکار» و «قالیباف» میسر نخواهد شد، بیان داشت: در صورتی که پاسخ نامه مجلس از سوی این دستگاه برای ارائه تعیین وقت دریافت شود انتظار می‌رود هفته آتی جلسه‌ای به طور مجزا با حضور اعضای هیأت رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس در سازمان محیط زیست و شهرداری تهران حول محور آلودگی هوا برگزار شود.

این عضو فراکسیون محیط زیست خانه ملت در ادامه گفت: امیدوار هستیم با برگزاری این جلسه و بررسی خلأهای قانونی و در ادامه استفاده از ابزار‌های قانونی، دیگر شاهد مدیریت و اداره آلودگی‌ هوای تهران توسط باد و باران نباشیم چرا که علی‌رغم انجام برخی اقدامات کماکان آلودگی هوای تهران توسط باد و باران اداره می‌شود.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار