امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128178
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۴۳
تعداد بازدید: 45
محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما شاهد آن هستیم که از ...

محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اظهار داشت: ما شاهد آن هستیم که از داخل طیف اصلاح‌طلبان سخنانی در خصوص عدم علاقه به امام (ره) گفته می‌شود که در این خصوص اصلاح‌طلبان باید ورود کنند و دامن خود را از آلودگی دگراندیشان پاک کنند.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی ادامه داد: الان فرصت خوبی است تا بدنه اصلاح‌طلبان اگر خود را داخل انقلاب می‌دانند دامنشان را از وجود دگراندیشان پاک کنند.

حیدری با بیان اینکه اصلاح‌طلبان برای جذب آرای مردمی آن قدر اصلاحات را باز تعریف کردند که حتی دشمنان انقلاب نیز خود را اصلاح طلب نامیدند، گفت: هر جریانی که خود را معتقد به انقلاب،‌ اسلام و ولایت فقیه بداند داخل نظام اسلامی قرار می‌گیرد و جریان اصلاح‌طلب نیز تا زمانی که به این اصول معتقد باشد و شکل براندازی نگرفته باشد در این دایره قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: از سال 76 تا به امروز شاهد این هستیم که جریان اصلاحات حرکت منسجمی در راستای اصول و اهداف خود نداشته است و حول رأی محوری برای حضور در مناصب حکومتی اقدام کردند. البته در حکومت نیز به شکل اپوزیسیونی عمل کردند. این را ما باید بدانیم که نمی‌شود در حاکمیت بود و شعار اپوزیسیونی سر داد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد: اگر چه جریان خط امام(ره) تنها در اصلاح‌طلبان خلاصه نمی‌شود و بسیاری از بسیجیان امروز نیز فرزندان معنوی امام هستند و در جریان خط امام(ره) قرار دارند، اما اگر اصلاح‌طلبان خود را در جریان خط امام (ره) می‌دانند باید نسبت به دگراندیشان و تجدیدنظرطلبان موضع بگیرند.

حیدری خاطرنشان کرد: جریان اصلاحات منهای امام (ره)، انقلاب و ولایت فقیه مشروعیت ندارد و امروز فرصت خوبی است تا اصلاح‌طلبان مسیر خود را از تجدیدنظر طلبان جدا کنند.

وی گفت:‌مهمترین جفا به اصلاح‌طلبان از خود آنان رخ داده است چرا که خط انقلابی خودشان را از تجدیدنظرطلبان جدا نکردند و اگر این جدایی را برای خود تعریف نکنند دورنمای خوبی برای آنان قابل تصور نیست.

حیدری در پایان گفت: مردم هنوز بخشی از اصلاح‌طلبان را تجدیدنظر نمی‌دانند اما اگر اینان موضع درستی نسبت به دگراندیشان و تجدیدنظرطلبان اتخاذ نکنند، در ادامه مردم کل جریان اصلاح‌طلب را تجدیدنظر قلمداد می‌کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها