امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128188
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 50
احمد حکیمی‌پور رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به ادعاهای مطرح

احمد حکیمی‌پور رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در واکنش به ادعاهای مطرح شده عیسی سحرخیز اظهار داشت: صحبت‌هایی که آقای سحرخیز انجام داده نظر شخصی خودشان است و ربطی به اصلاح طلبان ندارد؛ آنچه به شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، اصلاح‌طلبان شناسنامه‌دار و گروه‌های اصلاح‌طلب که در قالب شورای هماهنگی جمع شده‌اند، بر می‌گردد این است که ریشه این جریان به خط امام بر می‌گردد.

*** تبار اصلاح طلبان به خط امام(ره) برمی‌گردد

وی بر همین اساس افزود: اساس شکل‌گیری جریان اصلاحات از 25 سال پیش و در قالب گروه‌هایی که در خط امام هستند به خاطر علاقه به مشی حضرت امام (ره) است.

حکیمی‌پور با یادآوری این موضوع که تبار اصلاح‌طلبان به خط امام(ره) بر می‌گردد، خاطرنشان کرد: ما حتی درون شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تشکلی به عنوان مجمع نیروهای خط امام داریم.

***فعالیت اصلاح‌طلبان درون ساختار حقوقی نظام است 

دبیرکل حزب اراده ملت در ادامه تأکید کرد: اصلاح طلبان مجموعه‌ای درون نظام اسلامی هستند و در داخل ساختار حقوقی تعریف شده آن فعالیت می‌کنند.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصریح کرد:‌ در طول تاریخ شکل‌گیری جریان اصلاحات، اصولاً تلاش بر این بوده قرائت‌هایی که امام(ره) در خصوص مواردی نظیر میزان رأی ملت است و حقوق و آزادی مردم داشته‌اند تبیین شود و اصلاح‌طلبان در جهت شکوفایی نظام حرکت می‌کنند.

حکیمی‌پور با اشاره به جریانات و سخنان افراطی برخی از افراد که خود را به جریان اصلاحات منتسب می‌کنند، بیان داشت: جریان اصلاحات یک جریان منطقی است و رفتار عقلانی و معتدلانه دارد.

*** خیلی‌ها می‌توانند خودشان را به اصلاحات منتسب کنند

وی ادامه داد: جریان اصلاحات با حرکت‌هایی که ساختارشکنانه است و به نوعی ثبات و امنیت ملی را دچار آسیب می‌کند مرزبندی شفافی دارد.

رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در پاسخ به این سؤال که آیا شما عیسی سحرخیز را اصلاح‌طلب می‌دانید، خاطرنشان کرد: خیلی‌ها می‌توانند خودشان را به جریان اصلاحات منتسب کنند ولی شیوه فعالیت تشکل‌های اصلاح‌طلب کاملاً روشن و واضح است و این افراد سخنگوی این جریان شناسنامه‌دار نیستند.

به گزارش فارس، عیسی سحرخیز از فعالان اصلاح‌طلب، مدیرکل مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات در گفت‌وگو با یک سایت ضدانقلاب تأکید کرده است که «خیلی‌ از اصلاح‌طلبان بر خلاف اول انقلاب دیگر علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها