امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12819
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 159
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، با ایجاد حریق تحت کنترل و همچنین دود مصنوعی در انبار اکیپ امانی‌، ...

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر و دریانوردی، با ایجاد حریق تحت کنترل و همچنین دود مصنوعی در انبار اکیپ امانی‌، مانور در زمان و مکان مقرر آغاز و حادثه از طریق تماس تلفنی به مرکز ایمنی و آتش نشانی اطلاع داده شد.

نیروهای واکنش در شرایط اضطرار حاضر در محل (با توجه به گذراندن دوره آموزشی تحت نظر کارشناسان ایمنی و آتش نشانی) با استفاده از خاموش کننده‌های دستی به مقابله با حریق پرداخته و همزمان سایر کارکنان انبار را نیز به سمت محل تجمع ایمن هدایت کردند.

با توجه به گستردگی حریق‌، کارکنان انبار موفق به اطفاء حریق نشدند که در ادامه نیروهای واکنش سریع ایمنی و آتش نشانی به محل رسیده و به دستور فرمانده عملیات‌، اقدام به اطفاء حریق، نجات مصدومان و پاک‌سازی کامل محیط از حریق احتمالی کردند.

بخش‌های مختلف  این مانور اعزام تیم جستجو به درون انبار جهت انجام عملیات امداد و نجات در خصوص مصدومان فرضی، انجام اقدامات اولیه پزشکی در محل بر روی مصدومان و سپس انتقال آنان به درمانگاه مجتمع بندری و قطع برق انبار توسط پرسنل اداره، بود.

‌همچنین انجام عملیات اطفاء حریق با استفاده از خاموش‌کننده پودری و بکار‌گیری همزمان خودرو AFT ، انجام عملیات لکه‌گیری و بازرسی نهایی از محل حادثه‌، سرشماری افراد عملیاتی و همچنین کارکنان اکیپ امانی توسط فرمانده عملیات، از دیگر بخش‌های مختلف این مانور بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها