امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128196
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 268
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی اکبر ولایتی پیش از ظهر امروز در حاشیه حضور در کنگره جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، علی اکبر ولایتی پیش از ظهر امروز در حاشیه حضور در کنگره جریان‌های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای

اسلامی، در گفت‌و‌گو با خبرنگاران به اقدامات گروه‌های تکفیری اشاره کرد و گفت: تکفیری‌ها با اقدامات خود چهره اسلام را در دنیا مشوش کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بیگانگان به استفاده از اندیشه‌های تکفیری به دنبال این هستند که بین مسلمانان ایجاد تفرقه و اختلاف کنند تصریح کرد: دشمنان از طریق توطئه تکفیر به دنبال ایجاد تفرقه بین دنیای اسلام هستند و می‌خواهند از طریق جریان تکفیر چهره اسلام را مخدوش کنند.

مشاور مقام معظم رهبری بیان کرد: دشمنان برای دستیابی به این هدف خود تصاویر جنایات گروه‌های تکفیری را که در تاریخ بی‌سابقه است منتشر می‌کنند.

وی حضور علمای اهل سنت در کنگره جهانی جریان‌های افراطی و تکفیری را مورد توجه قرار داد و بیان کرد: در این کنگره با حضور علمای جهان اسلام اقدامات تکفیری‌ها مورد بحث قرار گرفته و راه حل ریشه کن شدن این مشکل وحدت علمای جهان اسلام است.

ولایتی با تاکید بر اینکه کنگره جریان‌های تکفیری نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی دارد گفت: در قالب این کنگره غیرمسلمانان نیز با دیدگاه‌های علمای برجسته اسلام آشنا شده و خواهند فهمید که اقدامات گروه‌های تکفیری و افراطی هیچ ارتباطی به اسلام ندارد.

انتهای پیام/2258/صا30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها