امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۹:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128199
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج، مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه استان البرز بعد از ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کرج، مراسم تجلیل از بسیجیان نمونه استان البرز بعد از ظهر امروز در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم علاالدین بروجردی طی سخنانی با اشاره به دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای ما دانش صلح‌آمیز هسته‌ای است که با تلاش و همت بلند جوانان ایران محقق شده است.

وی تصریح کرد: امروز به افکار عمومی جهان ثابت شده که ایران اسلامی از دانش هسته‌ای سوء استفاده نکرده و به دنبال دست‌یابی به بمب‌های کشتار جمعی نیست.

این نماینده مجلس افزود: با وجود تمام راستی‌‌آزمایی‌های انجام شده و اثبات حسن نیت جمهوری اسلامی ایران، باز هم قدرت‌های زورگوی غربی که به دنبال مانع‌تراشی در راه توسعه و پیشرفت کشورمان هستند، دست از سیاه‌نمایی بر نمی‌دارند.

بروجرودی گفت: البته ملت ما با روحیه بسیجی و ولایی خود تاکنون در برابر قدرت‌های زورگوی غربی ایستادگی کرده و از حقوق هسته‌ای خود عقب‌نشینی نمی‌کنند.

وی اظهار داشت: به همین دلیل است که می‌بینیم وضعیت مذاکرات با ابتدای کار تفاوت کرده، چرا که قدرت‌های غربی به خوبی از اقتدار ایران اسلامی مطلع شده و می‌دانند که ما دست از حقوق خود بر نمی‌داریم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی‌ها مدعی هستند که اگر ما از حقوق خود عقب‌نشینی کنیم، تحریم‌ها لغو می‌شود، اما سوال این است چه تضمینی وجود دارد که آمریکایی‌ها و قدرت‌های زورگوی غربی با عقب‌نشینی ما زیاده‌خواهی‌های خود را ادامه ندهند.

بروجردی تاکید کرد: آمریکایی‌ها در گذشته ثابت کرده‌اند که دست از زیاده‌خواهی و زورگویی خود بر نمی‌دارند و اگر ما در مقابل آنها ایستادگی نکنیم، به طور قطع خواسته‌های غیر قانونی و غیر منطقی بیشتری از ما خواهند داشت.

وی یکی از مهمترین دلایل موفقیت و سربلندی انقلاب اسلامی و ایران را بهره‌مندی از روحیه ولایی و بسیجی توصیف کرد و گفت: اگر با روحیه بسیجی در برابر قدرت‌های غربی ایستادگی نمی‌کردیم، امروز در جهان با عزت و سربلند نبودیم.

بروجردی در پایان از بسیج به عنوان یکی از یادگارهای ارزشمند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) یاد کرد و گفت: امروز به فضل الهی فرهنگ متعالی بسیج نه تنها در ایران، بلکه در دیگر کشورهای اسلامی تاثیرگذار بوده و این امر از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

به گزارش فارس، در این مراسم که به مناسبت هفت بسیج برگزار شد، از بسیجیان نمونه استان البرز تجلیل شد.

انتهای پیام/2302/ط40

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها