امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128211
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۲۳
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله مرتضی مقتدایی عصر امروز امروز در کنگره جهانی جریان‌های تکفیری و افراطی از دیدگاه علمای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم، آیت‌الله مرتضی مقتدایی عصر امروز امروز در کنگره جهانی جریان‌های تکفیری و افراطی از دیدگاه علمای اسلام که در مجتمع امام کاظم(ع) برگزار شد اظهار کرد: برگزاری این کنگره در شرایط کنونی اهمیت ویژه‌ای دارد.

او افزود: در شرایطی به سر می‌بریم که دشمنان دین با همه قدرت در مقابل اسلام ایستاده‌اند بنابراین اجتماع عالمان اسلامی از سراسر جهان در این کنگره نقش مهمی در خنثی کردن توطئه‌های آنها خواهد داشت.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه با بیان اینکه فعالیت گروه‌های تکفیری هیچ ارتباطی با اسلام اصیل ندارد گفت: وقتی این تعداد از علمای اسلامی در اینجا گردهم می‌آیند تا تکفیری‌ها را محکومت کنند نشانه بی‌پایه و اساس بودن اقدامات آنهاست.

وی ادامه داد: باید اقداماتی انجام داد تا کسانی که دارای زمینه انحراف هستند هم فریب تکفیری‌ها و داعشی‌ها را نخورند.

آیت‌الله مقتدایی با اشاره به تلاش همه جانبه گروه‌های تکفیری خاطرنشان کرد: تکفیری‌ها با همه قدرت پا به میدان گذاشته‌اند تا بتوانند میانه مسلمانان را بر هم بزنند و تفرقه را جایگزین اتحاد کنند بنابراین هوشیاری در شرایط کنونی امری لازم است.

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه افزود: این کنگره در شرایط کنونی اهمیت فراوانی دارد و پیام‌های زیادی به دنبال خواهد داشت.
انتهای پیام/78004/ش20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها