امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12823
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 148
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل بورس تهران در دومین روز از هفته جاری با افت 289 واحدی مواجه شد که ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شاخص کل بورس تهران در دومین روز از هفته جاری با افت 289 واحدی مواجه شد که بیشترین حجم از این کاهش شاخص را، صنایع پتروشیمی خلیج فارس رقم زده است.

بر اساس این گزارش صنایع پتروشیمی خلیج فارس برای دومین روز پیاپی تاثیر منفی بر شاخص کل گذاشته است که در این میان گسترش نفت و گاز پارسیان با 31 واحد، پالایش نفت اصفهان 24 واحد، صنایع شیمیایی ایران 18 واحد و سرمایه‌گذاری غدیر(هلدینگ) 10 واحد تاثیر منفی بر شاخص کل گذاشتند.

بر اساس این گزارش، سیمانی‌ها مجدداً با کاهش قیمت بر شاخص کل تاثیرگذار بودند؛ سیمان غرب، سیمان شرق، سیمان ارومیه، سیمان فارس و خوزستان، بیشترین کاهش قیمت را گذاشتند.

بر همین اساس، بیشترین افزایش قیمت را صنایع آذرآب، ایران یاساتا یورو رابر، فولاد خوزستان، شیر پاستوریزه پگاه خراسان، سالمین، صنایع کاغذسازی کاوه و چینی ایران بیشترین افزایش قیمت را در شاخص کل معاملات بورس تهران رقم زدند.

این گزارش حاکی است امروز ارزش کل بازار 214 هزار و 999 میلیون تومان به ثبت رسید که در این میان بیش از 188 میلیون برگه سهم، در بیش از 26 هزار دفعه معامله شده است.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها