امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۴:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128238
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهرام بیرانوند نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (دوشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: دقیقا از سال 61 و زمانی که شاهد حضور نیروهای داوطلب بسیج در عرصه دفاع مقدس بودیم و بخش‌هایی از خاک ما همچنان در اشغال دشمن بعثی بود، عده‌ای برخلاف کلام و سیره امام که جنگ و دفاع را در رأس امور می‌دانستند، آشکار و پنهان با پذیرش حضور دشمن در خاک میهن اسلامی ساز اتمام جنگ را کوک می‌کردند و در سال‌های بعد نیز این خط را دنبال کردند.

وی افزود: حضور این افراد در مناسب حساس و بیان این نقطه نظرات تأثیر منفی در روحیه رزمندگان و نتایج جنگ داشت، به گفته فرد مطلع و مؤثری اگر به شیوه امام عمل می‌شد و امکانات کشور در خدمت جنگ قرار می‌گرفت و جنگ در رأس امور واقع می‌شد، قطعا جنگ زودتر به نتیجه می‌رسید، آن هم با سقوط صدام، نه اینکه جام زهر قطعنامه 598 نوشانده شود.

نماینده بروجرد خاطرنشان کرد: گویی عده‌ای همیشه به بهانه خستگی مردم، زندگی در کنار ظالم را توجیه می‌کنند، ظالمی که تیغ در دست، در پی نابودی ملت بزرگ ایران و اسلام است.

بیرانوند تصریح کرد:‌ امروز استکبار جهانی بی‌پرده با استفاده از ابزارهای مختلف در پی نابودی اسلام و ملت ایران است و ما موظفیم مقابل این دشمنی آشکار مجهز باشیم، هوشیار بوده و نقشه‌های بلندمدت استکبار را بشناسیم و با تکیه بر ملت و اعتماد به وعده‌های الهی حقوق حقه‌مان را مطالبه و حفظ کنیم.

وی ادامه داد:‌ دقت کنیم عده‌ای مرعوب و دنیازده ملت و منافع ملت را برای اثبات یک تئوری غلط امکان زیست منفعلانه ذیل نظم استکباری جهان فدا نکنند.

نماینده بروجرد در ادامه با اشاره به مسائل هسته‌ای گفت: آقای رئیس‌ جمهور ضمن یادآوری اینکه آمریکا ام‌الفساد غرب است و دشمن خونی ایران و اسلام، در خصوص مذاکرات هسته‌ای اهدافی را متصور بودید و بعضا اعلام کردید، آیا پس از شروع مذاکرات حملات رسانه‌ای و تهدیدات نظامی آمریکا کاهش یافته است، آیا با گسترش حوزه نفوذ ایران در منطقه و جهان و افزایش تأثیرگذاری ایران نباید از موضع بالاتری در معادلات دیپلماتیک سخن گفت؟

بیرانوند اضافه کرد: آیا 16 ماه گذشته به مذاکرات فنی یعنی نحوه انجام تکالیف ما نگذشت؟ آیا وقتی برای لغو یک باره همه تحریم‌ها صرف شد؟ گام‌های عملی طرف مقابل چه شد؟ اگر استکبار لغو یک باره تحریم‌ها را اجرا نکرد، امتیازات داده شده و گام‌های برداشته شده چه می‌شود؟

وی ادامه داد: آقای رئیس‌ جمهور نکند قرار است تمدید مذاکرات سریالی باشد؟ اگر اینگونه باشد چه موقع امکانات داخل کشور را معطوف به حل مسائلی همچون اشتغال خواهید کرد؟‌ آقای رئیس‌ جمهور به نظر شما از روز اول به ژاپنی‌ها گفتند که قرار است مذاکرات اعتمادسازی 50 سال طول بکشد؟ آیا بی‌خبری جامعه و حتی نخبگان از مذاکرات منجر به حمایت مردم از تصمیمات شما و توافقات خواهد شد.

نماینده بروجرد در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار