امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128247
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۱
تعداد بازدید: 23
به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در راستای تحقق وعده‌های رئیس‌جمهور در سفر استانی به زنجان، ...

به گزارش حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، در راستای تحقق وعده‌های رئیس‌جمهور در سفر استانی به زنجان، هیأت وزیران، اختصاص مبلغ دویست میلیارد ریال برای تکمیل تصفیه خانه، پروژه های تأمین و انتقال آب زراعی و لایروبی قنوات و مقابله با حوادث غیرمترقبه زنجان را تصویب کرد.

بر اساس مصوبه هیأت وزیران، مبلغ دویست میلیارد ریال برای کمک به تکمیل تصفیه خانه مدول دوم زنجان، پروژه‌های تأمین و انتقال آب زراعی و لایروبی قنوات، پیشگیری از آلودگی سدّ تهم از فاضلاب روستاهای اطراف آن و مقابله با حوادث غیرمترقبه و اقدامات پیشگیرانه در اختیار استانداری زنجان قرار می‌گیرد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.
متن مصوبه هیأت دولت به شرح زیر است:

1. مبلغ دویست میلیارد (000ر000ر000ر200) ریال به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای از محل منابع ماده (12) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور و ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (ش) ماده (224) قانون برنامه پنجم توسعه، به نسبت مساوی، برای کمک به تکمیل تصفیه خانه مدول دوم زنجان از طرح آبرسانی به شهر زنجان، پروژه های تأمین و انتقال آب زراعی و لایروبی قنوات، پیشگیری از آلودگی سدّ تهم از فاضلاب روستاهای اطراف آن و مقابله با حوادث غیرمترقبه و اقدامات پیشگیرانه به شرح جدول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، در اختیار استانداری زنجان قرار می‏‌گیرد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.

2. مبلغ چهل میلیارد (000ر000ر000ر40) ریال از اعتبار مذکور در اختیار ستاد بحران استان زنجان قرار می‌گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط، صرف امور موضوع بند (ش) ماده (224) قانون برنامه پنجم توسعه با اولویت پروژه های تأمین و انتقال آب زراعی و لایروبی قنوات سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان نماید.

3. استانداری زنجان موظف است ضمن نظارت فنی و اجرایی، گزارش عملکرد اعتبارات یادشده و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مربوط را هر سه ماه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور ارسال کند.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، این مصوبه را در تاریخ 28/8/93 برای اجرا به وزارت کشور، وزارت جهادکشاورزی، وزارت نیرو، وزارت امور اقتصادی و دارایی و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور ابلاغ کرد.

جدول اختصاص اعتبار از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و منابع ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور به استان زنجان در سال 1393 از اینجا مشاهده کنید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها