امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128277
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در فاصله 7 روز مانده به آخرین موعد دریافت آثار پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار، محمدصادق باطنی مسئول ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در فاصله 7 روز مانده به آخرین موعد دریافت آثار پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار، محمدصادق باطنی مسئول روابط عمومی جشنواره گفت: تا کنون بیش از 1300 اثر در قالبهای مختلف در این دوره از جشنواره ثبت نام کرده اند که به غیر از قالب مستند، قالبهای داستانی و انمیشن ثبت شده در جشنواره نیز از لحاظ کمی و کیفی رشد چشمگیری داشته است. همچنین صاحبان آثار در قالبهای مقاله، نقد و پژوهش، فیلمنامه، کلیپ و لوح نگار (پاورپوینت) نیز در حال ارسال آثار به جشنواره هستند.

باطنی ضمن اشاره به اینکه بخش «فیلم ما» مانند سال گذشته در بخش رقابتی جشنواره قرار دارد، افزود: امسال در کنار آثار مستند، داستانی، انیمیشن، نماهنگ و فیلمنامه؛ بخشِ نقد، مقالات و پژوهشهای سینمایی هم در بخش رقابتی قرار دارد و صاحبان متون پژوهشی و تحلیلیِ سینمایی می توانند آثار خود را در سامانه عمارفیلم ثبت کنند.

وی در پایان ضمن تاکید بر اینکه دوشنبه هفته بعد یعنی 10 آذر آخرین موعد ثبت نام در جشنواره عمار است، گفت: صاحبان آثار بایست تا این موعد ضمن ثبت نام در جشنواره مردمی فیلم عمار از طریق پایگاه ammarfilm.ir، حتما نسخه ای از آثارِ ثبت نامیِ خود را نیز به جشنواره ارسال کرده باشند. همچنین هیأت انتخاب بلافاصله پس از اتمام  مهلت دریافت آثار، کار بازبینی و انتخاب آثار بخش مسابقه را آغاز خواهد کرد.

پنجمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار از نهم دی ماه 1393 همزمان در تهران و سراسر کشور آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها