امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۶:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128290
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی در حاشیه اختتامیه حایزه حلال آل احمد درباره برگزاری این جایزه در سطح ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، علی جنتی در حاشیه اختتامیه حایزه حلال آل احمد درباره برگزاری این جایزه در سطح بین‌المللی در کشورهای فارسی زبان و اینکه آیا میزان جوایز با بین‌المللی شدن تغییر می‌کند، اظهار داشت: بحث تغییر در جایزه مطرح نیست، باید گسترش یابد تا سایر کشورها هم مشارکت همه کشورهای فارسی‌زبان هر جند که تعدادشان کم باشد.

وی گفت: البته ما در حوزه تمدنی ایران بزرگ کشورهای دیگری داریم که ممکن است نویسندگان خوبی داشته باشن،د مثلا در هند 120 دپارتمان زبان فارسی داریم که اساتید آن فعال هستند، هر سال هم به ایران می‌آیند و در رایزنی بازآموزی دارند البته این عده اهل قلم هم هستند، اهل شعر هم هستند.

وزیر ارشاد در پاسخ به سؤال دوم فارس پیرامون اینکه اگر جایزه بین‌المللی شود باید در شیوه‌نامه هم تغییراتی اعمال کنید، گفت: درست است باید این کار انجام شود.

جنتی در پایان در پاسخ به سؤال دیگر فارس مبنی بر تغییر اسامی برگزیدگان جایزه جلال» در دقیقه 90، این موضوع را تکذیب کرد و گفت: برای اولین بار است که این موضوع را می‌شنوم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها