امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128291
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عصر خمینی» مجموعه‌ای است در ارتباط با اندیشه‌ها و آرای بزرگ مرد قرن بیستم؛ ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عصر خمینی» مجموعه‌ای است در ارتباط با اندیشه‌ها و آرای بزرگ مرد قرن بیستم؛ امام خمینی(ره) که توانست بزرگ‌ترین انقلاب مردمی جهان را در دوران معاصر رهبری کند و به نتیجه برساند.

بررسی و موشکافی در تفکرات چنین رهبر آزاده و مردی خدایی، می‌تواند راهبر و روشن‌گر مسیر امروز ملت مسلمان ایران برای به سرانجام رساندن نهضت اسلامی باشد؛ «عصر خمینی» می‌کوشد در این راه گام بردارد و سهمی در این روشنگری داشته باشد.

مجموعه «عصر خمینی (ره)» هر هفته با دعوت از یک شخصیت انقلابی و مشهور و یا چهره های شناخته شده سیاسی و اجتماعی امروز ایران، یکی از ابعاد فکری و شخصیتی امام راحل را مورد بررسی قرار می‌دهد.

این هفته وحید جلیلی مهمان برنامه عصر خمینی است و به تناسب ایام، در مورد اندیشه‌های امام(ره) در ارتباط با بسیج صحبت می‌کند؛ همچنین برخی از سخنرانی‌های بنیان گذار انقلاب در مورد وحدت پخش خواهد شد؛ جلیلی دارای مدرک کارشناسی ارشد معارف اسلامی و اقتصاد از دانشگاه امام صادق(ع) بوده و تاکنون دارای مسئولیت هایی همچون سردبیر روزنامه ابرار، مجلات سوره، راه و مسئول دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بوده است؛ او کار مطبوعاتی را از دوران دانشجویی و در نشریه تفکر بسیجی، نشریه داخلی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) آغاز کرد.

محمدرضا رضائیان این برنامه را برای شبکه افق، تهیه و کارگردانی کرده است.

عصر خمینی این هفته ساعت 19 روز دوشنبه سوم آذرماه و تکرار آن ساعت 17 روز سه شنبه چهارم آذرماه از شبکه افق به نمایش در می آید.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها