امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128301
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 21
به گزارش ، حمید دهدشتی، معاون تولید انتشارات بین‌المللی الهدی و نماینده اعزامی الهدی به نمایشگاه کتاب کویت گفت: نمایشگاه سی و نهم کتاب کویت، روز ...

به گزارش ، حمید دهدشتی، معاون تولید انتشارات بین‌المللی الهدی و نماینده اعزامی الهدی به نمایشگاه کتاب کویت گفت: نمایشگاه سی و نهم کتاب کویت، روز چهارشنبه 19 نوامبر،‌ مصادف با 28 آبان در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی کویت افتتاح شد.

وی ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه 519 ناشر از 28 کشور شرکت کرده‌اند که انتشارات الهدی با 120 عنوان کتاب متنوع در غرفه‌ای به مساحت 20 متر به نمایندگی از تمام ناشران ایرانی در این نمایشگاه حضور دارد.

دهدشتی همچنین گفت: نمونه کتاب‌های آژانس ادبی نوروز و بروشور معرفی کتاب‌ها با ترجمه عربی به ناشران برجسته و شاخص حاضر در نمایشگاه ارائه شده و آنان در حال بررسی خرید حق نشر (رایت) این آثار هستند.

وی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب کویت، به هیچ وجه تخصصی نیست و آثار عمومی در آن بیش‌تر عرضه می‌شود، خاطرنشان کرد: بازدیدکنندگان طرفدار آثار کشورمان از کمی عناوین در غرفه ما به نمایندگی از تمام ناشران جمهوری اسلامی ایران گله‌مند بودند.

معاون تولید و انتشارات الهدی افزود: کتاب‌های ادبی و رمان‌های جدید ایرانی در نمایشگاه کتاب کویت، بسیار خواهان دارد.

الهدی در نمایشگاه کتاب کویت، روبه‌روی غرفه عربستان سعودی واقع شده است. غیر از الهدی، انتشارات ایرانی احسان نیز با آثاری درباره اهل سنت در نمایشگاه کتاب کویت حضور دارد که امروز، دوشنبه خودش را به این نمایشگاه رسانده است.

سی و نهمین نمایشگاه کتاب کویت به مدت 10 روز تا هشتم آذرماه دایر است.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار