امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128306
تاریخ انتشار: ۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۴
تعداد بازدید: 33
ابوتراب خسروی برگزیده بخش رمان هفتمین دوره جایزه جلال آل احمد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون اینکه ...

ابوتراب خسروی برگزیده بخش رمان هفتمین دوره جایزه جلال آل احمد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون اینکه آیا اثر شما شایستگی برگزیده شدن را داشت، اظهار داشت: حتما این شایستگی را داشته است تا برگزیده شود.

وی در پاسخ به اینکه کتاب شما یک بار در خارج از کشور از سوی انتشارات ناکجا منتشر شده بود، فکر می‌کنید انتشار دیجیتالی نقشی در مطرح شدن «ملکان عذاب» داشت، گفت: نمی‌دانم، من هم کتاب نوشتم و نظر شخصی‌ام مهم نیست، این کتاب ادبیات خوبی دارد و اصرار دارم بگویم ادبیات نوشته‌ام.

خسروی در پاسخ به اینکه شاید دلیل برگزیده شدن شما عامه پسند بودن اثرتان باشد، ابراز داشت: تلاش می‌کنم با طیف مخاطب ارتباط بگیرم، البته بدون اینکه نزول داشته باشد، شاید کتاب‌های قبلی من مخصوصا رمان‌هایم شاید کمی سخت‌تر با مخاطب میانه ارتباط برقرار می‌:رد، اما این رمان شاید بسط و گسترش بیشتری دارد و به نظرم شاید بهتر با مخاطب عام ارتباط برقرار کند.

وی در پاسخ به اینکه سه سال کتاب شما در انتظار مجوز بود تا در نهایت شما ناچار به اصلاحات شدید، تصریح کرد: اصلاحات در حد کلمه بود که من اصلاح کردم.

این برگزیده طلایی جایزه جلال در پاسخ به اینکه از برگزیده شدن چه احساسی دارید، اضافه کرد: خوشحال شدم. اما با این پول مشکلات زندگی‌ام را پر می‌کنم.

ابوتراب خسروی در بخش رمان هفتمین جایزه جلال آل احمد مشترکا با محمدکاظم مزینانی 110 سکه را از آن خود کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها