امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۴:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12832
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسول خادم که در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت‌نام کرده بود و در لیست یکی از گروه‌ها هم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رسول خادم که در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت‌نام کرده بود و در لیست یکی از گروه‌ها هم حضور داشت امروز رسماً از حضور در انتخابات انصراف داد.

وی در این خصوص گفت: در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر تهران تمایلی به ثبت نام و اعلام کاندیداتوری خود نداشتم، اما به دلیل اصرار برخی از همکاران و عزیزانی که در جریان فعالیت های 10 سال گذشته من در شورای دوم و سوم به عنوان مسئول کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی، و برنامه و بودجه شورا بودند، ثبت نام کردم.

مدیر تیم‌های ملی کشتی افزود: برخی از گروه‌های فعال در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران هم محبت کردند و نامم را  در لیست‌های انتخاباتی خود گذاشته و حتی اعلام هم کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که فارغ از سوابق و تجربیات جزیی این حقیر در عرصه‌های مدیریتی، به نظر می‌رسد حضور و فعالیت 10 ساله به اتکاء و اعتماد رای مردم عزیز، آن هم در نهادی چون شورا که نیاز به تنوع مستمر دیدگاه‌ها، سلیقه‌ها و تخصص‌ها دارد، کافی است و باید این میدان را برای حضور سایرین آزاد گذاشت.

رسول خادم گفت: از طرف دیگر بعد از اینکه در حدود یک سال و نیم گذشته امکان حضور مجدد من در عرصه ورزش فراهم شده، انتظار مردم از این حقیر ادامه حضور در عرصه ورزش و به ویژه کشتی است. از این‌رو تصمیم گرفتم با انصراف از حضور در انتخابات شورا، ضمن ادامه تدریس در دانشگاه به عنوان یک معلم، در فرصت نامشخصی که فعلاً برای فعالیت در میدان کشتی نیز در اختیار دارم، تا جایی که ممکن باشد و اجازه دهند در عرصه ورزش بمانم و فعالیت کنم. 
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها