امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128325
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 133
محمد حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز گذشته اعضای فراکسیون جوانان دیدار و جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان داشتند که در این جلسه ...

محمد حسن نژاد در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: روز گذشته اعضای فراکسیون جوانان دیدار و جلسه ای با وزیر ورزش و جوانان داشتند که در این جلسه نکاتی در مورد حوزه جوانان از سوی اعضای فراکسیون مطرح شد.

وی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان نهاد متولی امور جوانان و از سیاستگذاران در حوزه جوانان است اما در این وزارتخانه 7 معاونت وجود دارد که تنها یک معاونت آن به جوانان اختصاص دارد و 6 معاونت دیگر در مورد ورزش است که نشان‌دهنده عدم توجه کافی به حوزه جوانان است.

این عضو فراکسیون جوانان مجلس با انتقاد از عدم حضور وزیر در جلسه شورای پول و اعتبار گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی جوانان موضوع وام ازدواج است اما وزیر در جلسه شورای پول و اعتبار که در این مورد تصمیم گیری می‌کنند حضور ندارد.

وی ادامه داد: ضعف ساختاری در حوزه جوانان مشخص است و پیشنهاد ما این است که وزیر ورزش و جوانان به عضویت این شورا در بیاید و یا در جلساتی که قرار است در مورد وام ازدواج تصمیم گیری شود وزیر حتما حضور داشته باشد.

این عضو فراکسیون جوانان ادامه داد: پیشنهاد دیگر ما برای کوتاه مدت نیز این است که حوزه جوانان در حد قائم مقام ارتقاء داده شود تا در مرحله بعد با تشکیل معاونت زیر نظر ریاست جمهوری شاهد اقدامات اساسی در این حوزه باشیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها