امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128336
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
اکبر شوکت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره حوادث ناشی از کار برای کارگران ساختمانی اظهار داشت: 60 درصد از

اکبر شوکت در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره حوادث ناشی از کار برای کارگران ساختمانی اظهار داشت: 60 درصد از کشته‌شدگان حوادث کار در کشور مربوط به کارگران ساختمانی است و 50 درصد از کل حوادث کشور نیز در حوزه کارگران ساختمانی اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به اینکه کارگران ساختمانی کشور در حوادث در دنیا رکوردار هستند گفت: 30 هزار مورد حادثه کار در سال گذشته در کشور اتفاق افتاده است که 15 هزار مورد آن مربوط به کارگران ساختمانی می‌رود.

شوکت خاطرنشان کرد: بر این اساس شورای عالی رفاه مصوب کرد کاهش حوادث کار با اولویت کارگران ساختمانی در دستور کار قرار بگیرد و در این خصوص کارگروهی با حضور دستگاه‌های ذیربط تشکیل و دستورالعملی نیز برای تصویب در هیأت دولت با موضوع کاهش حوادث کارگران ساختمانی تهیه و بزودی ارسال می‌شود.

عضو هیأت امنای سازمان تأمین اجتماعی افزود: بیمه کارگران ساختمانی نیز امسال متوقف شده است در صورتی که انتظار داشتیم 200 هزار کارگر در سال جاری تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار بگیرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها