امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128337
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرزاد هوشیار پارسیان  با مدیران و مسوولان تورها و هتل‌های بزرگ شهر تهران که به میزبانی برج میلاد تهران

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، فرزاد هوشیار پارسیان  با مدیران و مسوولان تورها و هتل‌های بزرگ شهر تهران که به میزبانی برج میلاد تهران برگزار شد، با بیان این مطلب گفت: برج میلاد تهران با توجه به ویژگی‌های منحصر به فرد و ثبت رکوردهای جهانی و ساخت این برج توسط مهندسان ایرانی می‌تواند به یکی از مقاصد مهم و جذاب برای گردشگران بین المللی تبدیل شود.

وی ادامه داد: روزانه 20 درصد از بازدیدکنندگان برج میلاد را میهمانان خارجی تشکیل می‌دهند و امسال با 140 درصد افزایش بازدید کننده خارجی روبرو هستیم.

هوشیار پارسیان همچنین به وجود رستوران گردان به عنوان بزرگترین رستوران گردان جهان با غذاهای بین المللی در ایران و همچنین 22 رستوران دیگر در این مجموعه اشاره کرد و گفت:  با ایجاد این امکانات فضایی کاملاً مناسب و ایده آل را برای پذیرایی از مهمانان خارجی در کنار شهروندان و گردشگران داخلی به ویژه سالمندان، معلولین و جانبازان ایجاد کرده‌ایم.

مدیرعامل برج میلاد تهران در ادامه به رابطه توسعه گردشگری و ایجاد شغل برای جوانان اشاره کرد و افزود: در صورت راه اندازی تورهای گردشگری روستایی و بافت‌های سنتی سالانه 9هزار شغل برای جوانان کشور به وجود خواهد آمد که این امر از خروج نخبگان کشور جلوگیری خواهد کرد و بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را کاهش خواهد داد.

وی تاکید شهردار تهران را برای معرفی بافت‌های سنتی شهر تهران به ویژه منطقه 12 گوشزد کرد و گفت: از همه مدیران هتل‌ها و مدیران تورهای گردشگری دعوت می‌کنم تا برنامه ریزی‌های بیشتر و گسترده تری برای بازدید از این بافت سنتی انجام دهند تا سابقه فرهنگی و تاریخی پایتخت کشور عزیزمان را به جهانیان معرفی کنند.

هوشیار پارسیان با اعلام حمایت شهردار تهران از راه اندازی این تورها تصریح کرد: پبش بینی می‌کنیم در صورت شکل گیری این تورها تا پایان سال 95 بیش از 8 هزار شغل در این حوزه به وجود خواهد آمد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها