امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128344
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
حسین هژبری، فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برنامه‌های  هفته

حسین هژبری، فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص برنامه‌های  هفته بسیج در حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: مجموعه‌ای از برنامه‌ها را برای پایگاه‌های حوزه ستادی پیش‌بینی کرده‌ایم.

وی ادامه داد: مهم‌ترین برنامه‌ها تماشای خانوادگی فیلم سینمایی «شیار 143» است که 3 هزار نفر از همکاران حوزه ستادی با خانواده‌های خود طی 4 سانس در سینما فلسطین به صورت رایگان تماشا می‌کنند.

هژبری افزود: روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 4 و 5 آذرماه چهار سانس پیش‌بینی شده و در ساعت 19 و 21 همکاران حوزه ستادی با خانواده‌های خود از این فیلم دیدن می‌کنند.

فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش یادآور شد: همایش «دیده بیدار» توسط پایگاه‌ها برای اعضای خود برگزار می‌شود و از سخنرانان بسیجی و اساتید در طی هفته بسیج استفاده می‌کنند.

وی اضافه کرد: نهم آذرماه همایش یک روزه برای 250 نفر از اعضای شورای پایگاه‌های بسیج در اردوگاه شهید باهنر پیش‌بینی شده است و نمایشگاه‌های خاص هفته بسیج نیز در پایگاه‌های بسیج برگزار می‌شود.

هژبری خاطرنشان کرد: کتابخوانی از کتاب «سلوک عاشورایی» برگزار می‌شود که این کتاب مجموعه‌ای خواندنی راجع به امر به معروف و نهی از منکر از آیت‌الله مجتبی تهرانی است؛ این کتاب را در اختیار اعضای پایگاه قرار داده‌ایم و آنها مطالعه کرده‌اند که در مسابقه شرکت می‌کنند.

فرمانده مرکز بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش با بیان اینکه 113 حلقه صالحین در حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش داریم، گفت: حلقه‌های صالحین ما 16 نفره است که دراین هفته با موضوع نقش حلقه‌های صالحین در بسیج یک جلسه آن برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان در پایگاه‌های بسیج نیز برنامه‌ریزی شده است و کوهپیمایی بسیجیان فرهنگی در ارتفاعات کلک‌چال در روز چهارشنبه و عطرافشانی مزار شهدا همزمان با مجموعه‌های دیگر از جمله برنامه‌های بسیج حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها