امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128357
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی ترک همدانی با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز رسیدگی به پرونده ...

به گزارش خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مصطفی ترک همدانی با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در جلسه امروز رسیدگی به پرونده تحقیق و تفحص از تأمین اجتماعی به پرونده شستا رسیدگی شد و مباحث من و سایر همکارانم در نوبت رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: در جلسه امروز برای جلوگیری از فرار متهم و دسترسی به او برای جلسات بعدی، نخستین قرار تأمینی از سوی بازپرس شعبه 15 دادسرای کارکنان دولت برای رئیس سابق سازمان تأمین اجتماعی صادر شد.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از اتهامات متهم در پرونده شستا خیانت در امانت، اختلاف و تصرف غیرقانونی و اخلال‌گری در نظام اقتصادی کشور بوده و ما تقاضای رسیدگی منطبق با قانون را کرده‌ایم.

ترک‌همدانی اذعان داشت: متهم مدعی شده بود که پول‌هایی که به صورت غیرقانونی به نمایندگان مجلس یا اعضای هیأت دولت سابق داده، براساس مصوبه هیأت مدیره تأمین اجتماعی بوده، اما با توجه به استعلامی که از دیوان محاسبات، سازمان بازرسی کل کشور و سازمان تأمین اجتماعی گرفته شد، آنها پاسخ دادند که عمل وی برای پرداخت وجوه قانونی نبوده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها