امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12836
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۰۷
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدباقر قالیباف صبح امروز در دیدار با امام جمعه مرکز خراسان شمالی اظهار کرد: یکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدباقر قالیباف صبح امروز در دیدار با امام جمعه مرکز خراسان شمالی اظهار کرد: یکی از برکات نظام اسلامی و وجود مقام معظم رهبری این بوده که ایشان با ابلاغ سیاست‌ها فضا را برای توسعه کشور ریل‌گذاری کرده‌اند.

وی تأکید کرد: ایشان بسیار روشن در این زمینه ریل‌گذاری کرده‌اند و چشم‌انداز‌ مناسب سیاست‌گذاری و برنامه‌ها را برای توسعه کشور داریم.

قالیباف با بیان اینکه این سیاست‌ها از سال‌های گذشته تنظیم و برای اجرا ابلاغ شده است، تصریح کرد: درد ما این است که لوکوموتیو‌ران‌ها قائل به حرکت در این ریل نیستند.

به گفته وی، اینها خسارت‌هایی برای کشور به بار می‌آورد که قابل جبران نیست و این امر باعث شده که جوانان نتوانند در عرصه‌های مختلف به صورت شایسته افتخار‌آفرینی کنند.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری اضافه کرد: باید صرفاً در این مسیر حرکت کرده و براساس این ریل‌گذاری به توسعه و پیشرفت دست‌ یابیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات 24 خردادماه حماسه سیاسی را با شعور و بصیرت خود خلق خواهند کرد، افزود: این شور همراه با شعور بوده و عاری از احساسات زود‌گذر است.

قالیباف اظهار امیدواری کرد؛ مردم حماسه سیاسی خوبی را رقم می‌زنند تا خواسته‌های رهبری در این عرصه محقق شود و اداره کشور بر روی ریل قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر تدبیر باشد جامعه فقیر غنی شده و کشور روی توسعه را به خود می‌بیند.

امام جمعه بجنورد هم در این نشست با تاکید بر اینکه مدیریت در کشور باید ریلی باشد، تصریح کرد: یکی از وظایف رئیس‌جمهور مدیریت ریلی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالحسین یعقوبی اظهار کرد: در مدیریت کشور کارها ریلی پیش نرفته و این باعث آسیب شده است.

وی همچنین بر پرهیز رئیس‌جمهور از مسائل جزئی تأکید کرد و گفت: رئیس‌جمهور باید به مسائل کلان کشور توجه کرده و صرفاً در چارچوب قانون حرکت کند.
انتهای پیام/63002/ز40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها