امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128360
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد کشوری نظارت بر تعرفه ها ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به نقل از وزارت بهداشت، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ستاد کشوری نظارت بر تعرفه ها که امروز بدون حضور خبرنگاران برگزار شد، گفت: من از ابتدا طرح تحول سلامت را بزرگترین پروژه اجتماعی نظام نامیدم.  این طرح بعد از اجرای هدفمندی یارانه ها، بزرگترین و دومین طرح ملی موفق بوده و دولت تدبیر و امید تمام تلاشش را برای ماندگار کردن این سرمایه اجتماعی به کار گرفته است.
 
 ربیعی با تاکید بر اینکه این طرح تداوم جدی خواهد داشت، افزود: از اجرای طرح تحول سلامت همه ذی نفعان بهره مند خواهند شد که مهمترین آن مردم هستند.
 
وی با اشاره به اینکه خوشبختانه اجرای این طرح تا کنون رضایتمندی در بین مردم و مسئولان را ایجاد کرده، خاطرنشان کرد: اگر عده خاصی نسبت به نحوه اجرای طرح تحول سلامت معترض هستند، این دلیلی بر زمین خوردن طرح نیست بلکه باید نواقص احتمالی موجود را که به طور طبیعی ایجاد می شود، با ظرفیت های تعریف شده، اصلاح و برطرف کنیم.
 
ربیعی با اشاره به اینکه با اجرای کتاب تعرفه سلامت به عنوان گام سوم طرح تحول سلامت این انتظار می رفت که انتقاداتی به آن وارد شود، گفت: برخی نقدهای غیرمنصفانه اخیر ممکن است شبهاتی را در استمرار آن ایجاد کند. ولی مسیر به طور مداوم ادامه خواهد یافت و کلیات کتاب تعرفه سلامت خدشه دار نخواهد شد. هرچند ممکن جزئیات این کتاب جای نقد و بررسی داشته باشد، به هیچ عنوان اجازه خدشه دار شدن آن را نخواهیم داد.
 
وی افزود: با اصلاح ساختارها و شیوه ها و با اتخاذ تصمیمات بهتر می توان روند اجرای طرح تحول سلامت را تسهیل کرد.
 
ربیعی با اشاره به اینکه با ادامه حمایت در تامین اعتبارات، طرح تحول سلامت در سالهای آینده نیز استمرار خواهد یافت، خاطرنشان کرد: مرحله چهارم طرح تحول سلامت، آموزش و فرهنگ سازی سلامت است که با اجرای آن می توان فرهنگ مردم را در حوزه سلامت ارتقاء داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها