امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128370
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نواف الموسوی» عضو فراکسیون «وفاداری به مقاومت» پارلمان لبنان طی سخنانی در مراسم سالروز

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «نواف الموسوی» عضو فراکسیون «وفاداری به مقاومت» پارلمان لبنان طی سخنانی در مراسم سالروز شهادت «علی اسکندر» در مجتمع فرهنگی «امام حسین» گفت:  علاوه بر جانفشانی‌های ارتش، جانفشانی‌های شهدای مقاومت اسلامی است که باعث شد امنیت و آرامش در لبنان باقی بماند. این در حالی است که مردم در چندین کشور درگیر نبردهای خونین هستند.

گزارش وبگاه خبری العهد لبنان، حاکی است که الموسوی با بیان اینکه ما با نبرد با گروه‌های تکفیری به دنبال پاسداری از کشورمان در رویارویی با طرح‌های تجزیه کشورهای منطقه هستیم، افزود: هر کسی در مقام مقابله با طرح‌های تقسیم کشورهای منطقه قرار بگیرد، در راستای تضعیف و ضربه زدن به تکفیری‌ها و حمایت از وحدت و امنیت لبنان، سوریه و عراق گام بر می‌دارد.

وی افزود: عرصه‌های جنگی که ما علیه تکفیری‌ها وارد می‌شویم، در درجه نخست نبردهایی ملی و لبنانی محض است و چنانچه وابستگی‌های (حزبی خود) را کنار بگذاریم، نبرد با تکفیری‌ها را وظیفه‌ای ملی خواهیم یافت. ما که به این وظیفه عمل می‌کنیم از کشورمان دفاع می‌کنیم.

این نماینده حزب الله در پارلمان لبنان، مبارزه با تکفیری‌ها را مأموریتی ملی توصیف کرد و افزود: در حال حاضر حزب الله و ارتش لبنان در حال عمل به این مأموریت هستند ولی بایستی همگان در هر جایگاه و موقعیتی که دارند در رویارویی با خطر تکفیری مشارکت کنند. تکفیری‌ها به مثابه سپری برای دشمن صهیونیستی در آمده‌اند.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار