امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128371
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رژیم صهیونیستی طرح امنیتی ویژه‌ای متشکل از چند مرحله برای برای بازگرداندن آرامش به قدس ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رژیم صهیونیستی طرح امنیتی ویژه‌ای متشکل از چند مرحله برای برای بازگرداندن آرامش به قدس شرقی و جلوگیری از اقدامات بیشتر علیه اهداف اسرائیلی اتخاذ کرده است.

بنا به گزارش نشریه «المنار» فلسطین، این طرح که هم‌اکنون اجرای آن آغاز شده است با استفاده از نیروهای «گارد مرزی» در قدس و استقرار آنها در طی ساعات آینده صورت خواهد گرفت. اگر این نیروها نتوانند آرامش را به قدس بازگردانند مراحل و گام‌های دیگر آغاز خواهد شد.

از جمله گام‌های بعدی استقرار دو گردان از ارتش این رژیم تحت فرماندهی پلیس در اماکن مختلف قدس است. از جمله اهداف استقرار این نیروها تلاش برای اثبات حضور در اماکن عمومی ، نقاط برخورد بین دو بخش قدس و دادن فرصت به نیروهای گارد مرزی برای اقدام در داخل مناطق متنشج است.

بر اساس این گزارش سازمان‌های امنیتی رژیم صهیونیستی بیم آن دارند که فلسطینی‌ها موفق به عملیات شهادت‌طلبانه دیگری شوند و اوضاع بار دیگر پرتنش شود. مسئولان سیاسی اسرائیلی اعلام کرده‌اند که آنچه در قدس اتفاق افتاده تا کنونی هیچ انتقادی متوجه رژیم صهیونیستی نکرده است.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها