امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128372
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوسف الحساینه» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یوسف الحساینه» از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با تصویب قانون «شناسایی اسرائیل به عنوان دولتی یهودی» به دنبال کوچ اجباری فلسطینی‌های ساکن اراضی اشغالی 48 است.

بنا به گزارش «فلسطین الیوم»، الحساینه دراین باره گفت: قانون جدید راه را برای گزینه تبادل اراضی و سکان باز می‌گذارد و قانونی نژادپرستانه است که از سوی رژیم افراطی و فاشیستی صهیونیستی صادر می‌شود.

وی افزود: این قانونی عرصه را بر ساکنان اصلی عرب اراضی 48 تنگ می‌کند و آنها را بالاجبار و یا از روی اختیار مجبور می‌کند شهر خود را ترک کنند . خطرناکترین بخش این قانون متن دینی آن است. متونی تلمودی که قتل، آوارگی و تبعید را در مورد غیر یهودیان مباح اعلام می‌کند.

الحساینه در پایان تاکید کرد که رژیم صهیونیستی مشروعیت ندارد و نابود خواهد شد. وی افزود که حمایت نا محدود غرب از این رژیم و استفاده از قوانین تلمودی به این رژیم کمک نخواهد کرد و اقدامات رژیم صهیونیستی امت عرب و اسلام را برای مقابله آن متحدتر می‌کند.

قانون «شناسایی اسرائیل به عنوان دولتی یهودی» یکشنبه (دیروز) در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) تصویب شد (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها