امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128375
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه اخوان المسلمین مصر اعلام کرد که در تظاهرات روز جمعه آینده که جبهه سلفی مصر ترتیب آن ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروه اخوان المسلمین مصر اعلام کرد که در تظاهرات روز جمعه آینده که جبهه سلفی مصر ترتیب آن را داده است حضور گسترده خواهد داشت.

خبرگزاری فرانسه گزارش داد که قرار است 28 نوامبر جبهه سلفی و گروه اخوان المسلمین مصر در اعتراض به حکومت سکولار و نظامی مصر به خیابان‌ها خواهند آمد و از هویت اسلامی مصر در مقابله با صهیونیسم حمایت خواهند کرد.

گروه اخوان المسلمین همچنین در بیانیه خود اعلام کرده که هم مصری‌ها حق اظهار نظر دارند و به مقامات این کشور هشدار داده که تظاهرات کنندگان را سرکوب نکند.

از سوی دیگر «محمد ابراهیم» وزیر کشور مصر اعلام کرد که نیروهای امنیتی مصری آماده‌اند تا با آنچه اعمال خشونت توصیف کرد با استفاده از قانون مقابله کند.

با وجود اینکه اخیرا اعتراض‌های خیابانی هر هفته در نقاط مختلف مصر برگزار می‌شود تظاهرات روز جمعه از این جهت که به صورت سراسری در مصر برگزار می‌شود حائز اهمیت است.
انتهای پیام/ب 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها