امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128413
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 144
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، عباس سلیمی‌نمین شامگاه دوشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و به دعوت بسیج ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، عباس سلیمی‌نمین شامگاه دوشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و به دعوت بسیج دانشجویی در خصوص انتقاداتی که همواره از مدیریت گذشته دانشگاه آزاد داشته، اظهار کرد: مدیریت غیرقانونی گذشته این دانشگاه در پس فعالیت‌های آموزشی، باشگاه اقتصادی تشکیل داده بود.

وی گفت: نوعی باند سیاسی نارایج تشکیل داده بودند و عناصر مختلف از هر قوه‌ای در آن به کار گرفته شده بود.

سلیمی‌نمین گفت: به خاطر همین است که وقتی زاکانی به دنبال طرح تحقیق و تفحص دانشگاه آزاد در مجلس است ابتدا اجازه نمی‌دهند این تحقیق و تفحص انجام شود و قبل از آن نامه‌ای با 180 تا 190 نامه در حمایت از دانشگاه صادر کرده و سپس عده‌ای افراد آلوده هم وی را هو می‌کنند.

وی افزود: یک زمان همه فکر می‌کردیم که مدیریت دانشگاه آزاد به خاطر قوی جلوه دادن خود دست به این اقدامات غیرقانونی می‌زند اما بعد می‌بینیم که هدف از این کار تشکیل باند بوده است.

سلیمی‌نمین ادامه داد: تخلفات در این خصوص زیاد است و می‌بینیم که چند سال پیاپی سؤالات دانشگاه علوم پزشکی در دانشگاه آزاد توسط پسر برخی، خرید و فروش می‌شود و رقم‌های بالایی هم برای افراد داشته و هنگامی که فردی مدارک این تخلف را ارائه می‌کند، این مدارک توسط فردی که از دانشگاه آزاد مدرک گرفته و استخدام این دانشگاه شده، سر به ‌نیست می‌شود.

وی به افرادی با مدرک فوق دیپلم که به دانشیاری دانشگاه آزاد رسیده بودند، اشاره کرد و گفت: در خیابان پاسداران تهران هم دو ملک را از سازمان بازنشستگی کشوری می‌گیرند و با لطایف‌الحیل، توافقنامه اجاره به شرط تملیک گرفته می‌شود و بعدها سازمان حسابرسی درمی‌یابد که ریالی بابت اجاره پرداخت نشده و این دو ملک را با یک حکم آلوده از آن خود کرده‌اند.

سلیمی‌نمین خاطرنشان کرد: تا زمانی که این مفاسد اصلاح نشود، قادر نخواهیم بود از داد و ستدهای پنهان جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/2571/صا30/ض1002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها