امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128419
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 17
نصرالله سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره موضوع کرانچار در تیم ملی امید گفت: کمیسیون مربیان خارجی درباره ...

نصرالله سجادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درباره موضوع کرانچار در تیم ملی امید گفت: کمیسیون مربیان خارجی درباره همه مربیان خارجی نظر می‌دهد، اما درباره کرانچار هنوز این موضوع در وزارت ورزش مطرح نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که فدراسیون فوتبال اعلام کرده نامه سرمربیگری کرانچار را به وزارت ورزش اعلام کرده، اما شما هنوز پاسخی در این باره نداده‌اید، تصریح کرد: باید بیوگرافی مربیان به وزارت بیاید و در کمیسیون بحث شود، اما درباره کرانچار هنوز چیزی برای ما ارسال نشده است.

معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش درباره اینکه درباره وینگادا هم این موضوع در کمیسیون مربیان خارجی مطرح شد یا خیر، عنوان کرد: موضوع وینگادا در شورای برون‌مرزی مطرح شد. این شورا چندین عضو دارد و من به تنهایی تصمیم‌گیرنده نیستم.

سجادی همچنین در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه مشحون گفته برای انتخابات باید از وزارت مجوز بگیرد، گفت: وی باید از هیات دولت مجوز بگیرد.
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها