امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128436
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 52
محمود واعظی در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه شما با آقای ظریف ارتباط نزدیکی دارید آیا جزئیات بیشتری از توافقات شب گذشته در اختیار دارید، گفت: از ...

محمود واعظی در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه شما با آقای ظریف ارتباط نزدیکی دارید آیا جزئیات بیشتری از توافقات شب گذشته در اختیار دارید، گفت: از این توافق بسیار خوشحالم و بدانید توفیقاتی که دکتر ظریف و تیم همراه به دست آوردند بسیار بالاست.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بین دو طرف مقرر شده که تا توافقنامه جامع به امضا نرسیده جزئیات را نگویند زیرا این توافق دشمنان زیادی در دنیا دارد.

وی گفت: همین‌قدر مطمئنم که این توافق توفیقات زیادی داشته و توافق شب گذشته را تبریک می‌گویم.

واعظی خاطرنشان کرد: توفیقات تیم هسته‌ای تحت رهنمون‌های مقام معظم رهبری بوده و در عمل آنچه محقق شده در راستای دستورات رئیس جمهور و حمایت مردم بوده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد: پس از توافق نهایی که جزئیات آن اعلام خواهد شد مردم خواهند دید که نمایندگان ملت در مذاکرات هسته‌ای حتی یک گام پس نگذاشته‌اند و روی اصول ایستاده‌اند و یکی پس از دیگری به اهداف هدف‌گذاری شده دست پیدا کردند.

وی گفت: علاوه بر این در این مذاکرات تصویر منفی علیه ایران نیز بهبود پیدا کرده است.

واعظی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه جهت‌گیری وضعیت اقتصادی را پس از این مذاکرات دیشب در کشور چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: نتیجه مذاکرات شب گذشته در بازار ایران اثر مثبت خواهد گذاشت و زمینه همکاری بیشتر شرکت‌های خارجی با ایران فراهم شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها