امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۱:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128438
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد هادی زارع‌پور اظهار کرد: مرحوم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از یاسوج، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد هادی زارع‌پور اظهار کرد: مرحوم شکرعلی فرزاد فرهنگی شاغل در مدارس چاروسا در آخرین درس ایثار و فداکاری خود اعضاء بدنش را به بیماران نیازمند اهداء کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: وی که مدیر هنرستان شبانه‌روزی شهدای چاروسا در شهرستان کهگیلویه بود 12سال سابقه خدمت در عرصه تعلیم و تربیت دارد دچار سکته مغزی شد که پس از انتقال به بیمارستان‌های دهدشت و سپس به شیراز انتقال و با اعلام از سوی پزشکان مبنی بر ناامیدی از ادامه زندگی با رضایت خانواده محترم ایشان اعضاء بدنش به بیماران نیازمند اهداء شد.

وی افزود: عرصه معلمان ایثارگری، شجاعت، فداکاری و خدمت است و مرحوم فرزاد زیباترین درس ایثار را به پایان خدمت خود اضافه کرد.

این مسئول عنوان کرد: به گفته اعضاء خانواده مرحوم با تلاش پزشکان 9 عضو بدن از جمله قلب، کلیه، کبد، لوزالمعده، مردمک و قرنیه چشم به 7بیمار نیازمند اهداء شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی با تسلیت به خانواده مرحوم اقدام خیرخواهانه مرحوم فرزاد را ستود.

انتهای پیام/82009/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار