امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128440
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 262
حسین خزلی خرازی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه هر فردی با توجه به دلبستگی‌ها و علاقه خود در باره

حسین خزلی خرازی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه هر فردی با توجه به دلبستگی‌ها و علاقه خود در باره بازار اظهار نظر می‌کند، گفت: از زاویه نگاه خودم اکنون تاسف می‌خورم که چرا نقدینگی ندارم و نمی‌توانم در بازار امروز سهام بخرم.

وی افزود: از حداکثر اعتبار در مجموعه استفاده کردیم و نقدینگی برای خود نگه نداشتیم و به اصطلاح تمام سهم هستیم.

این فعال حقوقی بازار سرمایه با اشاره به اینکه امروز و فردا را برای خرید فرصت استثنایی می‌دانم گفت: امروز یا دیروز هیچ گونه خبر منفی جدیدی در بازار نیامده و به نظر نتیجه مذاکرات هم مثبت بود.

وی گفت: بیشتر فعالان بازار انتظار داشتند که یک توافقنامه جامع با جزئیات فنی منتشر شود و رفتار امروز بازار در نتیجه عکس‌العمل هیجانی فوق‌العاده سهامداران کوتاه مدت است که انتظار داشتند تمام مباحث مربوط به مذاکرات به طور کلی پایان بپذیرد.

خرازی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران معقول و میان مدت به راحتی می‌توانند بازدهی خوبی در این شرایط به دست آورند، گفت: به جرات می‌توان گفت اگر 30 یا 40 میلیارد تومان نقدینگی داشتم حتما در بازار امروز و فردا خرید می‌کردم و میانگین خرید خود را قطعاً پایین می‌آوردم.

وی تأکید کرد: اکنون هیچ چشم‌انداز منفی در بازار وجود ندارد بلکه از برخی زوایا با توجه به اظهارات طرف‌های مذاکره‌کننده در بیانیه روز گذشته چشم‌انداز مثبت و قابل اتکاست.

این کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه روند ریزشی امروز بازار در نتیجه رفتار هیجانی سهامداران حقیقی و متأسفانه برخی سهامداران حقوقی است گفت: هفته آینده خواهیم دید که چطور بازار متعادل شده و بسیاری که امروز در صف‌های فروش نشستند در آینده حسرت خواهند خورد.

وی در پایان گفت: به راحتی سرمایه‌گذاران منطقی طی چند روز کاری می‌توانند در  این شرایط بین 5 تا 10 درصد بازدهی کسب کنند.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار