امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128445
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 173
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد، خاطرات هزار و یک شب اسارات یک دختر 17 ساله ایرانی در زندان‌های ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کتاب «من زنده‌ام» نوشته معصومه آباد، خاطرات هزار و یک شب اسارات یک دختر 17 ساله ایرانی در زندان‌های رژیم بعثی است. به دنبال شروع مسابقه کتابخوانی «کتاب و زندگی»، این اثر با‌ استقبال خوب مخاطبان رو به رو شده و اکنون چاپ صد و پانزدهم را تجربه می‌کند.

کتاب «من زنده‌ام» از اواخر مرداد ماه امسال  خود را در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های بازار نشر قرار داده است. استقبال خوب مخاطبان از این مسابقه باعث شد که این کتاب، در کمتر از 30 روز پس از آغاز مسابقه، بیش از سی بار تجدید چاپ شود.

«من زنده‌ام» هم اکنون در 80 فروشگاه کتاب در سراسر کشور همراه با سوالات مسابقه و با 60 درصد کاهش قیمت به مخاطبان عرضه می‌شود. این اثر همچنین از طریق هیات‌های مذهبی، محافل فرهنگی و مذهبی، دفاتر استانی‌ اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و واحدهای امور فرهنگی در دانشگاه‌ها نیز قابل دسترس است.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها