امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128448
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 267
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام آگاه درباره علت لغو سفر ظریف به تهران اظهارداشت: تصمیم آقای ظریف برای انجام ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک مقام آگاه درباره علت لغو سفر ظریف به تهران اظهارداشت: تصمیم آقای ظریف برای انجام سفر به تهران جهت پاره‌ای مذاکرات و مشورتها قطعی و البته طبیعی بود.

وی با بیان اینکه مقدمات سفر وی نیز فراهم شده بود، گفت: در همان ساعات، اخبار و تحلیلهایی در رسانه‌های خارجی مطرح شد مبنی بر اینکه ظریف حامل طرحها و پیشنهاداتی است که قصد دارد آن را با مسئولین عالی رتبه نظام و شخص مقام معظم رهبری در میان گذارد. در این میان دو نکته حائز اهمیت بود اولاً طرح و پیشنهاد مشخصی که ارزش انتقال به مرکز را داشته باشد از آن سو دریافت نشده بود و ثانیاً این خبر سازی بدان معنا بود که چنانچه ظریف باز گردد و مذاکرات همچنان متوقف و یا به شکست انجامد مقصر رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران قلمداد شود.

این مقام آگاه هوشیاری و درایت ظریف را مانع اجرای این سناریو ساختگى و مغرضانه خواند و افزود: ظریف رأساً تصمیم گرفت اصل این سفر را لغو کند تا مبادا طراحان آن به ذره‌اى از نیات خود دست یابند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها