امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128449
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 72
اصغر شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌در خصوص اینکه وزارت ورزش با حضور کرانچار در تیم امید مخالفت کرده ...

اصغر شرفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌در خصوص اینکه وزارت ورزش با حضور کرانچار در تیم امید مخالفت کرده است، گفت: واقعا منظور این صحبت‌ها را نمی‌فهمم. گودرزی خودش ورزشی بوده و معنی این اقدامات را من متوجه نمی‌شوم. کفاشیان هم که گه گاه با او گرگم‌ به هوا بازی می‌کند! اینها چه می‌‌گویند و از ورزش چه می‌خواهند. اگر کرانچار را سرمربی تیم ملی امید نکنند ،‌لابُد وزارت ورزش می‌خواهد آن مربی چاق را به عنوان مربی انتخاب کند!

وی ادامه داد:‌ برای مرگ مظلومی دیدید که چقدر آدم آمده بود. امروز کفاشیان رئیس است و گودرزی هم وزیر اما اینها بمیرند فکر می‌کنید 4 نفر هم بیایند؟ محبوبیت را ببینید و کار را به دست آدم‌های کاردان بسپارید و تا این اندازه بی‌مورد در کارها دخالت نکنید.

شرفی یادآور شد: در نهایت هم این کارها دودش به چشم تیم امید خواهد رفت. مگر خُم رنگرزی است که بخواهند دو روزه مربی تعیین کنند. اینطور آدم‌ها حق‌شان همان کی‌روش است که اینها را گرفته و آویزان‌شان کنند؛ اتفاقا دستش هم درد نکند.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: در این مدت فقط باید معجزه کرد. مگر می‌توان دو ماهه کاری انجام داد؟ باید برای تیمی مثل تیم امید برنامه درازمدت دو تا چهار ساله داشت تا بتوان به جایی رسید.در غیر این‌صورت همه مرخص هستیم و در نهایت هم این وسط حق ورزش و ورزشکار ضایع می‌شود.

وی تأکید کرد: گودرزی دو روز است که وزیر شده است و یک روز هم می‌رود. جالب اینکه امروز قهرمان المپیک را کسی نمی‌شناسد اما کفاشیان صد متر را در دو ساعت طی کرد و امروز از هر فرد دیگری مشهور شده است. آدم از این چیزها خنده‌اش می‌گیرد؛ در واقع خنده که چه عرض کنم باید بگویم زهرخند.

شرفی گفت: در حال حاضر هم با این زمان کم اگر کرانچار هم بیاید نمی‌توان کاری کرد. باید به سرعت تصمیم گرفت و یک آدم حرفه‌ای را انتخاب کرد. باز هم تأکید می‌کنم که اینها لیاقت‌شان کی‌روش است که هر کاری می‌خواهد می‌کند و دست آخر هم بازیکنان عاشقش هستند.

انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها