امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128452
تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۱۵
تعداد بازدید: 185
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ظهر امروز در حاشیه گردهمایی استانداران

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ظهر امروز در حاشیه گردهمایی استانداران درباره دستگیری عامل اسیدپاشی اصفهان گفت: عامل این حوادث به طور قطع هنوز دستگیر نشده و بررسی‌های لازم همچنان در حال انجام است.

وی درباره حادثه اسیدپاشی در تهران نیز، گفت: این حادثه در پیروزی در حال رخ دادن بود و اسیدپاشی به صورت کسی انجام نگرفت اما عامل اصلی این حادثه که قصد اسیدپاشی را داشت دستگیر شده است.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور درباره امنیت مرزهای شرقی (سیستان و بلوچستان) و حوادث ماه گذشته در این منطقه گفت: یک سلسله عملیات‌ها در ماه گذشته داشته‌ایم و در خصوص عوامل به شهادت رساندن معلم این استان نیز پیگیری‌های لازم در حال انجام است.

ذوالفقاری در خصوص عاملان شهادت مأموران نیروی انتظامی در این منطقه گفت: پیگیری‌های لازم در این حادثه نیز ادامه دارد و در این زمینه برخی افراد دستگیر شده‌اند.

ذوالفقاری در ادامه خاطرنشان کرد: قبل از ماه محرم با توجه به تهدیداتی که در کشور داشتیم سعی کردیم کنترل مرزها را در دست بگیریم و توفیقات بسیار مناسبی را به دست آوردیم.

وی درباره امنیت مرزهای غربی در روزهای آتی و توجه به سفر زائران کشورمان به عتبات عالیات گفت: در روزهای آینده برنامه‌ای را به صورت جامع در خصوص بحث‌های مرتبط با رفت و آمد زائران تنظیم می‌کنیم و همه ابعاد را خواهیم سنجید.

معاون امنیتی وزیر کشور تصریح کرد: در این برنامه جامع همه ابعاد سنجیده خواهد شد و دستورالعمل‌ها به استانداری‌های مرتبط ارسال می‌شود.

ذوالفقاری همچنین در خصوص اعتبارات مرزها نیز گفت:‌ 39 درصد اعتبارات پرداخت شده است و 20 درصد دیگر آن نیز در حال واگذاری است.

وی اضافه کرد: اعتبارات سال 92 را امسال استفاده کرده‌ایم که در کنترل مرزها اهمیت داشته و به سرعت بخشی آن کمک کرده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها