امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128468
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود واعظی امروز در جمع بسیجیان وزارت ارتباطات گفت: بسیج با توجه به ذات خود ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمود واعظی امروز در جمع بسیجیان وزارت ارتباطات گفت: بسیج با توجه به ذات خود باید از جریان& zwnj;های سیاسی کشور که همواره رنگ عوض می‌کنند، جدا باشد.

وزیر ارتباطات به بسیجیان توصیه کرد: شبکه‌های اجتماعی مانند فضای واقعی کشور است و باید بسیج در شبکه‌های اجتماعی حضور پیدا کند.

وی گفت:‌ همچنان که اگر در فضای واقعی کشور حضور نداشته باشیم، امکان فساد در فضای واقعی نیز وجود دارد، همین‌طور اگر در فضای مجازی نیز حضور نداشته باشیم، همین اتفاق می‌افتد و تجربه ثابت کرده هر جا که متدینین حضور پیدا کنند فضا را تغییر می‌دهند.

وی گفت: درباره موضوع شبکه‌های اجتماعی ابتدا تأکید بر شبکه‌های اجتماعی بومی است و در شبکه‌های اجتماعی خارجی نیز سرورهای این شبکه‌ها باید در داخل کشور باشد و اینطور نباشد که کشورهای خارجی از اطلاعات این شبکه‌ها استفاده کنند. همچنان که در حدود 8 ماه گذشته چند شبکه اجتماعی داخلی راه‌اندازی شده است.

وی با تأکید بر کارکرد صحیح شبکه‌های اجتماعی گفت: برای مثال، 400 میلیون پیامک در شبکه‌های اجتماعی برای سلامتی مقام معظم رهبری رد و بدل شد.

واعظی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به موضوعات مطرح علیه ایران گفت: موضوعاتی که علیه ایران مطرح می‌شود زیاد است و به شدت بین مسلمین در حال تفرقه‌اندازی هستند.

وزیر ارتباطات افزود: همچنان که اخیراً تلاش‌های تکفیری باعث وهم از اسلام شده و گروه‌هایی مانند داعش در عراق و سوریه به اسم اسلام مسلمانان را می‌کشند که این توطئه‌ای آشکار علیه کشورهای اسلامی و برای تضعیف اسلام است.

وی همچنین با اشاره به مذاکرات شب گذشته ایران و 1+5 تصریح کرد: توفیقات تنها در مذاکرات هسته‌ای نیست، بلکه علی‌رغم تمام تلاش‌هایشان برای تفرقه‌اندازی بین مردم ایران، اما مردم در انتخابات 24 خرداد حماسه آفریدند.

واعظی توضیح داد: اینکه ایران یک طرف و شش قدرت بزرگ جهانی در طرف مقابل ایران پای مذاکره نشستند، برای  کسانی که معادلات بین‌الملل را خوب می‌شناسند بسیار معنی‌دار است.

وی گفت: بنابراین امروز مردم و دولت شما مورد احترام است و جایگاه نظام جایگاه رفیعی است و تا زمانی که ولایتمدار باشیم این جایگاه را حفظ خواهیم کرد.

واعظی همچنین با اشاره به دستاوردهای دولت از ابتدا تاکنون گفت: از یک سال و سه ماه پیش که مذاکرات شروع شده، دولت تلاش‌های زیادی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور داشته است تا آنجا که  تورم 40 درصدی آغاز به کار دولت هم‌اکنون به 23 درصد کاهش یافته و سال آینده قطعاً به زیر 20 درصد خواهد رسید.

وی اظهار امیدواری کرد: دولت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا کشور از رکود اقتصادی خارج شود و رونق اقتصادی به کشور بازگردد.

انتهای پیام/آ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها