امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۷:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128472
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سید پویان حسین پور معاون فرهنگی ـ دانشجویی دانشکده رسانه فارس در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: آذرماه سال ...

سید پویان حسین پور معاون فرهنگی ـ دانشجویی دانشکده رسانه فارس در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: آذرماه سال گذشته توافق‌نامه بین ایران و گروه 1+5 منعقد شد که به توافق نامه ژنو مشهور شد و توسط طیف خاصی از رسانه‌ها، به‌عنوان یک مؤفقیت بزرگ سیاسی برای کشور قلمداد گردید. بر اساس توافق نامه ژنو، مقرر شد که در طی شش ماه، توافق جامعی صورت گیرد که در نهایت منجر به لغو کامل تحریم‌ها علیه ایران شود. با پایان مهلت 6 ماهه، مذاکرات برای 6 ماه دیگر هم تمدید شد که در پایان مهلت 6 ماهه، علی‌رغم انعطاف بالای تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای کشور که در مواردی مورد اعتراض نخبگان علمی و سیاسی نیز قرار گرفت، متأسفانه نتایج مذاکرات، پس از گذشت یک‌سال، منطبق با اهداف پیش‌بینی‌شده در توافق‌نامه ژنو نبود. این درحالیست که نه‌تنها تحریم‌ها لغو نگردید، بلکه در مواردی افزایش یافته و در مواردی نیز تمدید شده است.

مدیر باشگاه خبری توانا ادامه داد: به‌منظور تحلیل چرایی عدم انعقاد توافق نهایی، دانشکده رسانه فارس تصمیم به برگزاری نشستی با حضور آقای مهدی محمدی، کارشناس مسائل هسته‌ای گرفت.

حسین‌پور در پایان از عموم دانشجویان و علاقه‌مندان و اصحاب رسانه دعوت کرد تا در این نشست که چهارشنبه 5 آذر از ساعت 13 در محل سالن کوثر دانشکده رسانه فارس برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها