امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128473
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 7
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، اکبر ترکان بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح ساختمان‌ نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی بیان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بجنورد، اکبر ترکان بعد از ظهر امروز در آیین افتتاح ساختمان‌ نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی بیان داشت: 308 هزار مهندس در کشور داریم که در شرایط خوب 120 میلیون متر مربع ساخت‌و‌ساز در کشور است.

وی افزود: در سیاست‌های دولت برای خروج از رکود یکی از بخش‌های مهم و مورد توجه بخش ساختمان است که تلاش می‌شود با اعمال برخی سیاست‌ها این بخش فعال شود.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشور افزود: در این راستا وزارت راه و شهرسازی این موضوع را در دو بخش عرضه و تقاضا پیگیری و سیاست‌هایی را در این بخش اعمال می‌کند.

وی از صندوق پس‌انداز مسکن به عنوان یکی از راهبردها در این ارتباط برشمرد و بیان داشت: این راه خوبی بوده که این وزارتخانه این فضا را ایجاد و آن را دنبال کرده است.

ترکان اظهار کرد: بر همین اساس وزارت راه و شهرسازی به منظور فعال کردن بخش ساختمان و خروج از رکود موضوع حساب‌های خرد برای صندوق پس‌انداز مسکن را در دستور کار قرار داد.

وی خاطر‌نشان کرد:همه می‌دانیم در بازاری که عرضه و تقاضا نامتعادل است باید یک فکر نویی را برای استفاده از ظرفیت‌های نظام مهندسی داشته باشیم و به سمت  صادرات خدمات فنی و مهندسی برویم و این اقدامی موثر در این راستا خواهد بود.

به گزارش فارس، در این مراسم معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی، فرماندار بجنورد، مدیر کل راه و شهرسازی و شماری از مسئولان استان شرکت داشتند.

انتهای پیام/63002/ش20/ژ1001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها