امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۲۳:۳۰
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1285
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 222
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از مشهد، محسن رضایی با حضور در برنامه‌‌ها و همایش‌های مختلفی در مشهد پیرامون انتخابات ریاست ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس از مشهد، محسن رضایی با حضور در برنامه‌‌ها و همایش‌های مختلفی در مشهد پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و تشریح برنامه‌های خود به ایراد سخنرانی پرداخت.

وی در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی که در محل دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد مشهد برگزار شد با بیان اینکه امروز در وضعیت خاصی قرار داریم، اظهار کرد: اینکه برخی بر این باورند آمریکا منتظر نتیجه انتخابات در ایران است درست نیست چرا که آمریکایی‌ها در واقع منتظر تأثیر تحریم‌ها در جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: آمریکایی‌ها امروز برای به طول انجامیدن مذاکرات برنامه‌ریزی 10 ‌ساله کرده‌اند.

رضایی با اشاره به اوج‌گیری منازعات سیاسی در هفت و هشت سال اخیر و به ویژه در ماه‌های اخیر گفت: در واقع این منازعات بر کارآمدی کشور تأثیر گذاشته و فشارها را بر زندگی مردم افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه سال 92 سال تعیین‌کننده‌ای برای کشور ایران است، افزود: امسال باید آغازی را در راستای حل مشکلات برای سال جاری و سال‌های آینده پیدا کنیم که نکته کلیدی تعیین‌کننده نیز انتخابات است.

کاندیدای انتخابات ریاست‌ جمهوری یازدهم با بیان اینکه دولت آتی می‌تواند با دیپلماسی قوی از تشدید تحریم‌ها جلوگیری کند، ادامه داد: در واقع دولت یازدهم می‌تواند گرانی‌ها و بیکاری‌ها و همچنین منازعات سیاسی را کمتر و یا بیشتر کند.

وی با طرح این سؤال که چرا باید در کشور اینقدر دعوا و منازعات سیاسی باشد و چرا باید جوانان نسبت به آینده خود ناامید باشند، اذعان داشت: باید به واقعیت‌ها در کشور اعتراف و برای برطرف‌کردن آنها اقدام کنیم، گروه‌های تشکیلاتی که در دانشگا‌ه‌ها فعالیت می‌کنند آزاد‌منش‌‌ترین
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها