امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128509
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه ...

ابوالقاسم جراره نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به جلسه فردا مجلس برای رأی اعتماد به به وزیر پیشنهادی علوم اظهار داشت: نمایندگان بر این اعتقادند که گزینه پیشنهادی باید صلاحیت پذیرش این مسئولیت را داشته باشد و آقای فرهادی به واسطه مسئولیت‌های گذشته خود در وزارت علوم و بهداشت واجد این شرایط است.

وی با اشاره به اینکه فرهادی نگرانی‌های مجلس را رفع کرده و مواضع خود را شفاف و مشخص بیان کرده است، افزود: مجلس فتنه و فتنه‌گران را خط قرمز خود می‌داند و فرهادی وعده داده است که از هیچ یک از کسانی که خطوط قرمز نظام را شکسته‌اند، در سمت‌های مدیریت و معاونت وزارت علوم استفاده نخواهد کرد.

وی با تأکید بر ضرورت تداوم رشد و توسعه علمی دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی علوم اطمینان داده که نگرانی‌های نمایندگان را در مورد انتصابات برطرف می‌کند و امیدواریم که به تعهدات خود در این زمینه عمل کند.

جراره تصریح کرد: فضا برای رأی آوردن فرهادی خوب است و نمایندگان از توضیحات او درباره برنامه‌هایش قانع شدند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس همچنین تصریح کرد: آرای عدم اعتماد نمایندگان به وزرای پیشنهادی قبلی به هیچ عنوان سیاسی نبوده و مبنای غرض‌ورزی نداشته است، بلکه به عملکرد گذشته آنها برمی‌گردد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها