امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۸:۵۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 128513
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 8
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (چهارم آذرماه 93)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (چهارم آذرماه 93) از سوی هیأت‌رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در تذکری به وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستار اقدام فوری برای ادامه بیمه هنرمندان و نویسندگان شد.

ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان به وزیر ورزش جوانان و لزوم پیگیری و ارائه گزارش در مورد همکاری یا عدم همکاری وزارت جهاد کشاورزی در خصوص واگذاری اراضی ملی غیرکشاورزی جهت تامین زمین و اماکن کشاورزی و لزوم ارائه گزارش در مورد واسپاری درآمد‌های حاصل از اماکن ورزشی به ورزش همان شهرستان و لزوم ارائه گزارش جامع از پرداخت وجوه به ورزش حرفه‌ای و به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لزوم ارائه گزارش در مورد عملکرد آن وزارتخانه در مورد نشر فرهنگ دفاع مقدس، ایثار و شهادت در داخل و خارج از کشور و به رئیس‌جمهور لزوم ارائه گزارش توسط مسئولان فرهنگی در خصوص معرفی اسلام ناب محمدی سیره علمی و عملی حضرت امام (ره) و به وزیر بهداشت لزوم ارائه گزارش جامع در مورد سهم سلامت از محل مالیات بر ارزش افزوده را متذکر شد.

محمدمهدی زاهدی نماینده مردم کرمان به وزرای ارتباطات و ارشاد لزوم برخورد قانونی با سایت‌ها و خبرگزاری‌هایی که به تخریب کمیسیون‌های مجلس شورای اسلامی از جمله کمیسیون‌های آموزش، تحقیقات و فناوری می‌پردازند، شد.

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار رسیدگی به مسئله برخورد با افرادی که در شرکت‌های دولتی با هیأت تحقیق و تفحص از وزارت صنعت در مورد واردات کالاهای استراتژیک همکاری کرده‌اند شد.

علی ایرانپور نماینده مردم مبارکه در تذکری به وزرای صنعت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشاورزی و اقتصاد خواستار توجه بیشتر در نحوه انتخاب اعضای هیأت‌مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری و مادر زیرمجموعه شرکت‌های سهام عدالت شستا و شرکت‌های زیرمجموعه فولاد و ایمیدرو شد.

لاله افتخاری، زهره طبیب‌زاده نوری، فاطمه آلیا، سید‌محمد بیاتیان، فرهاد بشیری و حسین سبحانی‌نیا نمایندگان تهران، بیجار، پاکدشت و نیشابور در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار توضیح علت لغو بورسیه تعدادی از فرزندان شاهد و ایثار‌گر شده‌اند که در روند تحصیلی آنها هیچ مشکل قانونی‌ای وجود نداشته است.

محمد‌علی مددی نماینده مردم میانه در تذکری به وزیر آموزش و پرورش عنوان کرد که علت اعمال سلیقه و سیاسی‌کاری در وزارت آموزش و پرورش چیست.

محمد حسن‌نژاد نماینده مردم مرند و جلفا به وزیر کشور در مورد لزوم توجه بیشتر برای جلوگیری از شیوع اعتیاد تذکر داد.

مفید کیایی‌نژاد نماینده مردم ساوجبلاغ به وزیر اقتصاد در مورد لزوم صدور دستور پرداخت وام ازدواج جوانان و وام‌های ضروری برای اقشار نیازمند تذکر داد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار